Tenisa leģendai Bekeram pasludināts bankrots

Komentāri
Tenisa leģendai Bekeram pasludināts bankrots
Foto: imago/Future Image/SCANPIX

Vācijas tenisa leģenda Boriss Bekers trešdien Londonas tiesā tika pasludināts par bankrotējušu, jo viņš kopš 2015.gada nav spējis samaksāt kādu parādu.

Trīskārtējā Vimbldonas čempiona un bijušā pasaules ranga advokāti tiesu aicināja bankrota procedūru neizsludināt, dodot Bekeram iespēju samaksāt parādu, kura summa netiek atklāta, tomēr tiesa šādu piedāvājumu noraidīja, uzsverot, ka nav pierādījumu, ka Bekers tuvākajā laikā var tikt pie naudas līdzekļiem, lai norēķinātos ar kreditoru. Savulaik izcilais tenisists ir parādā privātbankai “Arbuthnot Latham & Co”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādīja Bekera advokāti, tad viņu klients var tikt pie līdzekļiem, veicot pārfinansēšanu un ieķīlājot savu īpašumu Maljorkā, kura vērtība tiek lēsta sešu miljonu eiro apmērā, šo procedūru paveicot mēneša laikā, tomēr tiesa uzskatīja, ka nav pietiekami daudz pierādījumu, ka bijušais tenisists to izdarīs. Bekers, kurš karjeras laikā izcīnīja sešus “Grand Slam” turnīru uzvarētāja titulus, vēl salīdzinoši nesen atradās serbu tenisa zvaigznes Novāka Džokoviča treneru kolektīvā, taču pērnā gada nogalē viņš pēc trīs gadu sadarbības no šī amata tika atbrīvots. Džokovičs ar Bekeru treneru kolektīvā izcīnīja sešus no saviem 12 “Grand Slam” turnīru uzvarētāja tituliem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl