Komentāri
TEKSTA TIEŠRAIDE: Vimbldona. 1/2 pusfināls. A.Ostapenko – A.Kerbere 3-6; 3-6. Spēle noslēgusies!
Foto: AFP/REUTERS/SCANPIX

2014.gada Vimbldonas junioru čempione un 2017.gada “French Open” uzvarētāja Aļona Ostapenko ceturtdien Vimbldonas turnīra pusfinālā tiekas ar vācieti Angeliku Kerberi.

Ostapenko, kura šobrīd ir pasaules ranga 12.vietā, un ar tādu pat numuru ir izlikta sacensībās, pirmo reizi sasniegusi Vimbldonas čempionāta pusfinālu, bet “Grand Slam” turnīrā labāko četriniekā vienspēlēs viņa tikusi otro reizi karjerā, jo pērn triumfēja Francijas atklātajā čempionātā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Teksta tiešraide

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl