Komentāri
TEKSTA TIEŠRAIDE: “French Open” fināls. Ostapenko – Halepa 4:6, 6:4, 6:3, mačs noslēdzies
Foto: Sputnik/SCANPIX

Latvijas tenisa sensācija Aļona Ostapenko šodien plkst. 16:00 Parīzē, Francijas atklātā čempionāta dāmu vienspēļu finālā, tiekas ar Rumānijas labāko tenisisti Simonu Halepu.

Ostapenko, kura pirms šī turnīra pasaules rangā bija 47.vietā, bet tagad ir garantējusi sev, vismaz, rekordaugsto 18.pozīciju, jau sasniedzot “Grand Slam” turnīra finālu ir pārrakstījusi Latvijas sporta vēsturi, jo līdz šim nevienam tenisistam šāda līmeņa turnīrā līdz izšķirošajai cīņai nebija izdevies tikt. Pirms trim gadiem “French Open” pusfinālā spēlēja Ernests Gulbis, taču tagad Ostepanko viņa sasniegumu ir pārspējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Atjaunot

Teksta tiešraide

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl