Teicamas formas, sievišķība un grācija prestižajā “Fit Model” pasaules čempionātā Rīgā

Pievienot komentāru
Teicamas formas, sievišķība un grācija prestižajā “Fit Model” pasaules čempionātā Rīgā
EASTLABS

Latvijas galvaspilsētā Rīgā risinājās vērienīgākais pasākums “Fit Model” sporta disciplīnā –vēsturē otrais IFBB Pasaules “Fit Model” čempionāts, uzņemot dalībniekus no četriem kontinentiem.

Skaties.lv jau ziņoja, ka tro gadu pēc kārtas Samanta Balode izcīnīja zelta godalgu pašās prestižākajās pasaules līmeņa sacensībās un sīvā konkurencē tika kronēta par divkārtējo IFBB Pasaules čempioni!

65 sportisti no 14 dažādām Eiropas un pasaules valstīm tai skaitā pirmo reizi no Dienvidāfrikas, Ķīnas, Mongolijas, Kanādas, un Kazahstānas tika pārstāvētas sacensībās. Labākās pasaules sportistes demonstrēja teicamas ķermeņa formas, sievišķību un grāciju uznāciena raundā peldkostīmos, kā arī apburošus vizuālos tēlus vakarkleitās, kas arī tiek vērtēts no tiesnešu puses.

Skaisti un fascinējoši peldkostīmi, izsmalcinātas vakarkleitas, īpašie skatuves stili – visi šie komponenti uzsver dalībnieču dabisko skaistumu un pievilcīgās, ne pārāk muskuļaini izteiktās ķermeņa formas.

Godalgoto vietu ieguvēji:

Women`s Fit model – 163 cm:

1.vieta – Samanta Balode (Latvija)

2.vieta – Tetjana Velšina (Ukraina)

3.vieta – Ksenija Maseika (Baltkrievija)

Women`s Fit model – 168 cm:

1.vieta – Anna Kožemjakina (Krievija)

2.vieta – Alena Agafonova (Krievija)

3.vieta – Yu Teng (Ķīna)

Women`s Fit model + 168 cm:

1.vieta – Sofija Maloļetova (Krievija)

2.vieta – Anastasija Dobridina (Krievija)

3.vieta – Mailissa Luigenda (Igaunija)

Men`s Fit model open:

1.vieta – Gu Dian (Ķīna)

2.vieta – Wang Ruishan (Ķīna)

3.vieta – Yang Xiao (Ķīna)

Apsveicam Latvijas sportistes Samantu Balodi, Jekaterinu Malnaču, Agnesi Šaburovu un Tatjanu Gavrilenko ar veiksmīgo dalību Pasaules čempionātā. Komandu vērtējumā Latvija tika ierindota ceturtajā vietā.

Pasaules čempionāts tradicionāli norisinājās krāšņajā “STUDIO69” Koncerta zālē. Pasākumu organizēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija), prezidentes Kristīnes Vederņikovas vadībā. Sacensību galvenie atbalstītāji Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Sporta federāciju padome.

Pasākuma atbalstītāji: Studio69, MyFitness Latvija, Change Lingerie, Mangaļi, restorāns Riverside House, Monika Centrum Hotels, Az-art Lab makeup studija, NanoAsia, Lipofiton.