Komentāri

  Kanādas tenisists Deniss Šapovalovs, kurš svētdien Deivisa kausa duelī ar dusmām aizsita bumbiņu un trāpīja tiesnesim, saņēmis 7000 ASV dolāru (6520 eiro) lielu naudas sodu, vēsta Starptautiskā Tenisa federācija (ITF).

Šapovalovs svētdien Deivisa kausa astotdaļfināla izšķirošajā, piektajā, spēlē saņēma diskvalifikāciju, līdz ar to Kanāda ar 2-3 piekāpās Lielbritānijai. Piektajā duelī brits Kails Edmunds uzvarēja pirmos divus setus ar 6-3, 6-4, turklāt trešajā bija vadībā ar 2-1, kad viņa pretinieks Šapovalovs, kuram ir vien 17 gadi, pēc zaudēta geima nesavaldīja emocijas un dusmās sita bumbiņu prom, taču tā trāpīja cīņas tiesnesim Arno Gabā pa aci. Soģa acs bija pamatīgi apskādēta, bet Kanādai tika piešķirts zaudējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

ITF pirmdien Šapovalovam piesprieda 7000 ASV dolāru lielu naudas sodu. Tenisistam maksimālais 10 000 ASV dolāru sods netika piespriests, jo ITF atzina, ka kanādieša rīcība nebija apzināta. Tikmēr pats Šapovalovs publiski atvainojies tiesnesim Gabā.

Foto

“Manai uzvedībai nav nekādu attaisnojumu, un es uzņēmos atbildību par savu rīcību. Ļoti žēl Gabā kunga, kuram jau atvainojos personīgi. Tāpat atvainojos, ka komandas biedri un valsts cieta manas rīcības dēļ. Atvainojos tenisa līdzjutējiem, atbalstītājiem un sponsoriem. Man ir kauns par savu neprofesionālo uzvedību un pieņemšu jebkuru soda mēru,” sociālos tīklos rakstīja Šapovalovs.

Gabā tika aizvests uz Otavas slimnīcu, kur pēc apskates viņam tika konstatēts pietūkums, taču nopietns kaitējums acij nav nodarīts.

Kanādas izlasei šajā duelī nevarēja palīdzēt traumētā valsts tenisa zvaigzne Milošs Raoničs. Savukārt 2015.gada Deivisa kausa ieguvējas Lielbritānijas sastāvā nespēlēja pasaules ranga pirmais numurs Endijs Marejs.

Lielbritānijas pretiniece ceturtdaļfinālā būs Francija, kas savā pirmās kārtas duelī ar 4-1 pārliecinoši izbraukumā pieveica Japānu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl