Komentāri

Projekta nosaukums “Perception” (angļu val. – “uztvere”) – ir galvu reibinošu triku apvienojums kopā ar policijas pakaļdzīšanos, kas parāda Nila atšķirīgo redzējumu uz apkārtējām lietām un ikdienas treniņu procesu.

Pirms četriem gadiem pierādījis sevi, uzvarot pasaules prestižākajās skrituļslidošanas sacensībās Winterclash, un 2015.gadā prezentējis jau otro skrituļslidu modeli ar savu vārdu uz tām, šodien Nils kopā ar savu komandu atkal ir spēruši soli tālāk, lai radītu šo video, kas prezentē jaunāko produktu no ilggadējiem Nila atbalstītājiem “BHCwheels”- skrituļslidu ritentiņi ar latvieša vārdu uz tām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

“Daudzas negulētas naktis, bet lieliska komanda ļauj noturēt motivāciju arī plkst. 5.00 no rīta. Ir gandarījums par padarīto darbu un liels prieks to parādīt pasaulei. Vislielākais paldies visai iesaistītajai komandai,” par projektu stāsta Nils.

Jaunā video veidotāji ir pats Nils sadarbībā ar savu brāli, video operatoru, Mārtiņu Jansonu un citiem Latvijas video jomas profesionāļiem. Jauno ritentiņu galvenais dizainers ir Nila draugs un skrituļslidotājs, Jānis Zālītis. Nila Jansona ritentiņus, ar nosaukumu PERCEPCION, būs iespējams iegādāties www.bhcwheels.com un citos vispasaules interneta veikalos jau tuvāko dienu laikā.

Foto: video filmēšanas aizkulises

Seko līdzi Nilam ”Instagram”-  @nils_jansons

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl