Komentāri
Svētdien Rīgā notiks starptautiskas bodibildinga un fitnesa sacensības
Foto: Māris Lazdāns

Svētdien, 19. novembrī, Studio69 Koncerta zālē Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja vērot divus pasākumus – IFBB Starptautisko Latvijas kausu ”Rīgas Pērle 2017” bodibildinga un fitnesa sporta veidos, kā arī pirmo reizi Latvijas fitnesa sporta vēsturē – IFBB Eiropas Fit Model Kausu 2017.

Turnīram ”Rīgas Pērle 2017” pietikušies vairāk nekā 120 sportistu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Saūda Arābijas, to skaitā titulētie IFBB Pasaules un Eiropas čempionātu uzvarētāji. Spēcīgākie šo valstu pārstāvji demonstrēs skatītājiem un tiesnešiem savu labāko formu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan sievietes, gan vīrieši sacentīsies tradicionālajās bodibildinga un fitnesa sporta veidu kategorijās, tādās kā bikini fitness, bodifitness, klasiskais bodibildings un “mens physique” disciplīnas. Vērienīgā  pasākuma ietvaros notiks arī tradicionālā fitnesa projekta ”Fit Model Latvija 2017” rudens sezonas fināls.

Pasākuma otrā daļa tiks veltīta pirmajam IFBB Eiropas Fit Model Kausam, kurā piedalīsies vadošās Eiropas valstu sportistes populārajā un estētiski pievilcīgajā fit model kategorijā. Nozīmīgi, ka tieši Latvijas galvaspilsēta Rīga ir izvēlēta par šī Eiropas līmeņa turnīra norises vietu, kas ir liels gods Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijai un apliecina federācijas ieguldīto darbu, bodibildinga un fitnesa sporta veidu attīstībā gan Latvijā, gan pasaulē.

Atbalstītāji un sadarbības partneri – IFBB (Starptautiskā Bodibildinga un fitnesa federācija), LSFP, Izglītības un zinātnes ministrija, MyFitness, Balticovo, Smiltenes Piens, Eastlabs.ru/sk, Change Lingerie, Mangaļi, Cido, Nike, restorāns Riverside House, Belka Beauty Studio, Sportway.org, Global Fitness, viesnīcas Monika Centrum un Radisson.

Pasākumu nodrošina Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija (IFBB Latvija) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Pasākuma ģenerālsponsors Studio69.

IFBB Starptautiskā Latvijas kausa ”Rīgas Pērle 2017” sākums plkst.13:00.

IFBB Eiropas Fit Model Kausa 2017 sākums plkst.19:00.

Biļetes varēs iegādāties no plkst.12:00 pasākuma vietā Studio69.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl