Svētdien Rīgā notiks IFBB “Pasaules Fit Model čempionāts 2020”

Pievienot komentāru
Svētdien Rīgā notiks IFBB “Pasaules Fit Model čempionāts 2020”

2020. gada 18. oktobrī Rīgā, Studio69 Koncerta zālē, norisināsies pasaules līmeņa nozīmīgs fitnesa sporta veidu pasākums – IFBB “Pasaules Fit Model čempionāts 2020”.

Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 30 sportistu no deviņām Eiropas valstīm, kā arī tiks nominēta Absolūtā čempione estētiski pievilcīgajā un sportiskajā “Fit Model” disciplīnā. Sportistes tradicionāli tiks vērtētas divos uznācienos – kopējā peldkostīmā un  vakarkleitā, kas padara šo kategoriju īpaši pievilcīgu skatītājiem.

Jau septīto reizi tieši Latvijas galvaspilsēta Rīga ir norises vieta pasaules līmeņa turnīram, kas ir liels gods Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijai, un apliecina tās ieguldīto darbu fitnesa sporta veidu attīstībā Latvijā un pasaulē.

Pasaules čempiones titulu trešo reizi pēc kārtas aizstāvēs pasaulē titulētākā “Fit Model” sportiste Samanta Balode no Rīgas. Latvijas komandas sastāvā uz skatuves vēl redzēsim sekojošus sportistus: Agnese Šaburova, Linda Bērziņa, Inita Ķiršakmene, Diāna Kivacka un Arvīds Ķiršakmens.

Sacensības organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, un Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu. Pasākuma atbalstītāji: LSFP, MyFitness Latvija, Monika Centrum Hotels, FitSpot Gym.

Aicinām apmeklēt šo lielisko sporta pasākumu klātienē, atbalstīt pašmāju un ārzemju sportistus, smelties iedvesmu un motivāciju veselīgam dzīvesveidam!

Pasākums notiks Studio69 Koncerta zālē un sāksies plkst. 15.00 (ieeja no 14.00).