Komentāri
Šveices tenisa zvaigzne Hingisa: No Ostapenko sagaidu panākumiem bagātu karjeru
Foto: MPI04/Capital Pictures

Slavenā Šveices tenisiste Martina Hingisa sagaida no Latvijas sportistes Aļonas Ostapenko panākumiem bagātu karjeru, izteikusies šveiciete.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Ostapenko sensacionāli kļuva par Francijas atklātā čempionāta uzvarētāju. Vien 20 gados viņa kļuvusi par jaunāko šī turnīra uzvarētāju kopš Ivas Majoli 1997.gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka toreiz Majoli 19 gadu vecumā “Fernch Open” finālā pieveica tieši Hingisu, kura togad uzvarēja pārējos trijos “Grand Slam” turnīros.

“Piekrītu, ka tagad jebkura tenisiste no pasaules ranga pirmā divdesmitnieka var kļūt par “Grand Slam” čempioni,” portāls “Tennis World USA” citē Hingisas teikto. “Redzējām Ostapenko uzvaru Francijas atklātajā čempionātā. Sagaidu no viņas panākumiem bagātu karjeru, jo jau junioru vecumā viņa bija lieliska tenisiste.”

“Tāpat pie “Grand Slam” titula var tikt [pasaules ranga piektās vietas īpašniece] Jeļina Svitoļina. Pienācis laiks spīdēt arī Simonai Halepai, turklāt vienmēr aktuāla ir arī Serēna Viljamsa,” izteicās Hingisa.

Pašlaik 36 gadus vecā Hingisa, kura pēdējos gados veiksmīgi sacenšas dubultspēlēs ir pārliecināta, ka tikai 19 gadus vecā Horvātijas tenisiste Ana Konjuha būs nākamā uzlecošā zvaigzne. “Viņa ir ļoti talantīga spēlētāja, kura turklāt ir stabila.”

Foto: Aļona Ostapenko tiek sirsnīgi sagaidīta ”Rīgas” lidostā

Foto

Karjeras laikā Hingisa izcīnījusi 22 “Grand Slam” titulus. Viņa piecus ieguva vienspēlēs, taču pēdējo no tiem – tālajā 1999.gadā Austrālijas atklātajā čempionātā. Sieviešu dubultspēlēs viņai ir 12 šādi tituli, savukārt jauktajās dubultspēlēs viņa ir tikusi pie pieciem tituliem.

Šveiciete 2007.gadā paziņoja par karjeras beigām, bet 2013.gadā viņa atsāka karjeru, piedaloties tikai dubultspēļu sacensībās, kur rangā viņa pašlaik ir trešajā vietā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl