Komentāri

Trešdien Štutgartē tika aizvadīta Pasaules boksa supersērijas preses konference. Turcijas boksera Avni Jildirima menedžeris sanervozējās un centās noskaidrot attiecības ar pretinieka komandas dalībnieku.

Sestdien (plkst. 23.45) Pasaules boksa sērijas vidējā svara (līdz 73kg) ceturtdaļfināla mačā brits Kriss Jūbenks juniors (25-1, 19 nokauti) mēģinās pārspēt turku bokseri Avni Jildirimu (16-0, 10 nokauti). Dueli skaties arī digitālajā platformā ”Viaplay”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Supersērijas preses konferencē menedžeris metas virsū un draud piekaut

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl