Komentāri
Suharevs pēc diviem sudrabiem iegūst Eiropas junioru čempionāta zeltu
Foto: Romāns Kokšarovs / F64

Latvijas talantīgais svarcēlājs Ritvars Suharevs trešdien triumfēja Albānijā notiekošajā Eiropas junioru čempionātā U-20 vecuma grupā, pievienojot zeltu iepriekšējos divos gados izcīnītajām sudraba godalgām.

Startējot svara kategorijā līdz 77 kilogramiem, Suharevs summā pacēla 333 kilogramus, izcīnot mazo zeltu raušanā, bet grūšanā paliekot otrais.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raušanā 18 gadus vecais Latvijas pārstāvis bija veiksmīgs visos trijos gājienos, kuros pacēla attiecīgi 146, 151 un 154 kilogramus, tuvāko konkurentu apsteidzot par sešiem kilogramiem.

Grūšanā konkurence jau bija sīvāka. Suharevs pacēla 173 un 179 kilogramus, tomēr pēdējais gājiens pēc 185 kilogramiem Latvijas sportistam nebija veiksmīgs, līdz ar to šajā disciplīnā ar 184 kilogramiem uzvarēja krievs Vjačeslavs Jarkins.

Summā Jarkins ar 332 kilogramiem palika otrais, Suharevam piekāpjoties tikai par kilogramu, kamēr bronzu ar 323 kilogramiem izcīnīja turks Dželils Erdogdu.

Pērn sacensībās Suharevs summā pacēla 325 kilogramus un tikai par kilogramu atpalika no čempionu titulu ieguvušā rumāņa Doru Stojans, bet 2015.gadā viņš svara kategorijā līdz 69 kilogramiem izcīnīja otro vietu ar 297 kilogramiem.

Iepriekš šovasar Suharevs ar 334 kilogramiem izcīnīja ceturto vietu pasaules junioru (U-20) čempionātā, no bronzas godalgas atpaliekot tikai par vienu kilogramu, turklāt šāds scenārijs bija identisks jau otro gadu pēc kārtas, bet pavasarī viņš tika pie astotās vietas pasaules čempionātā pieaugušajiem.

Trešdien sacensībās piedalījās arī vēl viens Latvijas sportists Artūrs Vasiļonoks, kurš raušanā tika galā ar 129 kilogramiem, bet grūšanā pacēla 153 kilogramus, summā ar 282 kilogramiem paliekot pēdējā, 13.vietā starp A grupas svarcēlājiem, kas tika pie ieskaitīta rezultāta.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl