Komentāri
Sudrabs Eiropas čempionātā stafetē arī Latvijas kamaniņu braucējiem
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas kamaniņu braucēju komanda, kuras sastāvā bija Elīza Cauce, Artūrs Dārznieks, kā arī divnieku ekipāža brāļi Andris un Juris Šici, Altenbergas trasē Vācijā notikušajā Eiropas čempionātā svētdien izcīnīja sudraba medaļas, bet Pasaules kausa ieskaitē latvieši palika trešie.

Par kontinenta čempioni un Pasaules kausa posma uzvarētāju tika kronēta Vācija, kas trasi veica divās minūtēs un 24,204 sekundēs. Tikmēr otro vietu Pasaules kausa ieskaitē izcīnīja Kanāda, kas no Vācijas atpalika par 0,346 sekundēm.

Latvija no Vācijas atpalika par 0,778 sekundēm, kas tai kontinenta meistarsacīkstēs nodrošināja sudraba medaļas, bet bronzas godalgas Eiropas čempionātā izcīnīja Krievija, kas bija lēnāka vēl par 0,140 sekundēm.

Sezonas pirmajās trijās stafetes sacensībās Pasaules kausa ieskaitē Latvija allaž guva otro vietu, kas pirms Soču posma deva līderpozīciju kopvērtējumā. Tomēr olimpiskajā trasē Cauce piedzīvoja kritienu, Latvijas komandai paliekot bez rezultāta.

Pasaules kausa kopvērtējumā līdere ar 432 punktu ir Vācija, bet Latvija ar 325 punktiem atgriezusies otrajā pozīcijā, par 25 punktiem apsteidzot ASV kamaniņu braucējus.

Lasi vēl