Komentāri
Štrombergam trešā vieta ASV čempionāta posmā
Foto: LETA

Divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs sestdien izcīnīja trešo vietu Kolorado notikušajā ASV čempionāta posma elites grupā.

Štrombergs pirmās dienas sacensībās piektdien ieguva otro vietu, piekāpjoties vienīgi francūzim Žorī Dodē. Arī otrās dienas sacensībās Dodē guva uzvaru, viņam sekoja titulētais austrālietis Sems Vilobijs, bet Štrombergs ierindojās trešajā vietā. Pirms nedēļas notikušajā ASV čempionāta etapā pie divām uzvarām tika Vilobijs, kamēr Štrombergs divās sacensībās tikai vienreiz spēja sasniegt finālu, kur palika astotais starp tikpat braucējiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2014.gada jūnijā BMX riteņbraucējiem sākās Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācija, kas noslēgsies šovasar. Šajā kvalifikācijas ciklā sportisti pelna UCI ranga punktus, kas tālāk veido arī Nāciju rangu. Tieši Nāciju rangs būs kritērijs, pēc kura noskaidros to, cik vietu olimpiskajās spēlēs pienāksies valstīm. Maksimums, ko varēs iegūt katra nācija, būs trīs vietas, tomēr šoreiz tās saņems tikai četras, nevis piecas valstis, kā tas bija iepriekš.

Vēl pēc rezultātiem 5.-7.vieta saņems divas ceļazīmes, bet 8.-13.vieta – vienu. Latvija pašlaik olimpiskajā rangā ieņem sesto vietu. Riodežaneiro olimpiskās spēles notiks no 5. līdz 21.augustam, bet tajās kā viena no Latvijas lielākajām cerībām ir tieši Štrombergs, kurš ir divkārtējs Olimpiādes čempions.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl