Komentāri
Štrombergam trešā vieta ASV čempionāta posmā Kalifornijā
Foto: EPA/LETA

  Latvijas titulētais BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs piektdien izcīnīja trešo vietu ASV čempionāta posma sacensībās Kalifornijā.

Divkārtējais olimpiskais čempions Perisas pilsētā notiekošo Fall Nationals sacensību pirmajā dienā elites grupā zaudēja tikai francūzim Žorisam Dodē un mājiniekam Korbenam Šarā, kurš šosezon kļuva par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju. ASV čempionāta posms Perisā turpināsies arī sestdien un svētdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Štrombergs sezonas sākumā triumfēja ASV čempionāta pirmajās divās sacensībās, kā arī vēl vairākas reizes kāpa uz goda pjedestāla. Oktobra pirmajā pusē Štrombergs bija otrais Pasaules kausa šīs sezonas pēdējā posmā, bet sezonas kopvērtējumā viņš palika trešais.

Par Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētāju ar 855 punktiem kļuva Šarā, kamēr 600 punktus nopelnīja šveicietis Davids Grafs. Tikmēr Štrombergam un argentīnietim Eksekuēlam Toresam bija pa 560 punktiem, taču tā kā Štrombergs šosezon atsevišķos posmos bija ieguvis augstāku vietu, viņš kopvērtējumā ir klasificēts kā trešais.

Lasi vēl