Komentāri
Štrombergam kritiens un zaudēta vieta finālā Pasaules kausa posmā
Foto: AP/ SCANPIX ()

Titulētais Latvijas BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs sestdien piedzīvoja kritienu ASV notikušā Pasaules kausa posmā Superkrosā pusfinālā, kas viņam liedza iekļūt finālā, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Sacensību pamatsacensībās sestdien startēja četri Latvijas BMX sportisti – bez Štromberga tie bija arī Edžus Treimanis, Rihards Veide un Kristens Krīgers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Astotdaļfinālā katrs no pamatsacensību dalībniekiem veica trīs braucienus. No latviešiem šo kārtu sekmīgi pārvarēja Štrombergs, Treimanis un Krīgers. Divkārtējais olimpiskais čempions Štrombergs savos braucienos izcīnīja divas uzvaras un vienu trešo vietu, Treimanis ceturtdaļfinālā iekļuva ar izcīnītām divām otrajām un vienu ceturto vietu. Bet Krīgers savos braucienos ieņēma attiecīgi trešo, pirmo un otro vietu. Tālāk netika Veide, kuram divas ceturtās un viena septītā vieta.

Štrombergs un Treimanis pēc tam startēja vienā ceturtdaļfināla braucienā. Divkārtējais olimpiskais čempions sīvā cīņā ar Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Korbenu Šarā no ASV bija otrais, pārliecinoši kvalificējoties pusfinālam. Tikmēr Treimanis bija palika astotais, tālākām cīņām nekvalificējoties, bet Krīgers, kurš startēja vienā braucienā ar individuālo sacensību uzvarētāju Toriju Naihagu no Kanādas, ieņēma piekto vietu, paliekot uzreiz aiz pusfināla robežas.

Savukārt pusfinālā Štrombergs atradās līderu vidū. Esot otrajā pozīcijā, priekšā latvietim krita tā brīža brauciena līderis, turklāt arī valmierietis bija spiests piedzīvot kritienu, kas neļāva iekļūt lielajā finālā.

Līdz ar to Štrombergs sacensības noslēdza 15.vietā. Tikmēr par posma uzvarētāju kļuva mājinieku favorīts Šarā, kurš līdz ar to nostiprinājies sezonas kopvērtējuma vadībā.

Štrombergs pirms šī posma bija kopvērtējuma astotajā vietā.

Pasaules kausa sezona Superkrosā ar vēl vienām sacensībām ASV noslēgsies nākamnedēļ.

Foto: Štrombergs Rio olimpiskajās spēlēs

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl