Komentāri
Starp ledu un debesīm, saulē un vējā Aija Ambrasa uzvar kaitborda trakumā “Ragnarok 2017”
Foto: Daniel Tengs, Red Bull

Latvijas kaitbordiste Aija Ambrasa sestdien izcīnīja uzvaru pasaules grūtākajās sacensībās ziemas kaitbordā “RED BULL RAGNAROK 2017”. Tikai 8 dalībnieki no 350 pieveica pilnu 130 km distanci!

Liels prieks arī par Mārtiņu Sproģi, kurš finišēja astotajā vīru konkurencē, atstājot aiz sevis daudzus pieredzējušus Kanādas, Šveices, Norvēģijas un citu ziemas lielvalstu sportistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī gada “Ragnarok” tika sasniegts Latvijai vēsturiska uzvara – Aija Ambrasa izcīnīja pirmo vietu snovbordā starp dāmām! Aija kā vienīgā savā kategorijā nobrauca vairāk par vienu apli – formāli divus, bet reāli pat trīs, ar rezultātu 4:02:23.9 izcīnot vesturisko uzvaru!

Foto

No rīta bijia stiprs vējš, un Aija, jau sākusi sacensības, nomainīja savu pūķi pret lielāku, kas izrādījās pareizs lēmums. Sacensības bija ļoti grūtas, jo trase bija akmeņaina un distance gara, tomēr gandarījums par veikto atsver to visu.

“Vēl nespēju noticēt,” īsi pirms svinīgās apgalvošanas par panākumu sacīja Ambrasa.

Veiksmīgi sacensības aizvadīja arī cits dalībnieks no Latvijas, Mārtiņš Sproģis, kurš “Ragnarok” snovborda kategorijā izcīnīja augsto astoto vietu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl