Sprinteris Gārdiners triumfē 400 metros arī otrajā Dimanta līgas posmā

Reuters/LETA

Bahamu sportists Stīvens Gārdiners sestdien izcīnīja uzvaru šīs sezonas otrajā Dimanta līgas posmā pēc kārtas, triumfējot 400 metru distancē arī Šanhajā.

400 metros Gārdiners uzstādīja jaunu Šanhajas sacensību labāko laiku – 44,99 sekundes. Zīmīgi, ka Gārdiners pie uzvaras tika arī Dimanta līgas pirmajā posmā Dohā.

Tikmēr 100 metru barjerskrējienā dāmām triumfēja amerikāniet Braiena Maknīla – 12,50 sekundes.

Šobrīd 26 gadus vecā sportiste, kura 2016. gada olimpiskajā spēlēs izcīnīja zeltu, sacensību pirmajā posmā Dohā finišēja otrā.

Savukārt 200 metru sprintā pirmo vietu izcīnīja Bahamu salu sportiste Šone Millere-Uibo, kura trasi veica 22,06 sekundēs.

Šķēpmešanā dāmām līksmot vietējiem faniem ļāva mājiniece Lui Huihui, kura meta 66,85 tālumā, uzrādot savu labāko sezonas rezultātu.

Šajā sezonā Dimanta līgā paredzēti 14 posmi.