Komentāri
Sprinta karalis Bolts sesto reizi karjerā tiek atzīts par gada labāko vieglatlētu pasaulē
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Sprinta karalis Useins Bolts piektdien sesto reizi karjerā tika atzīts par gada labāko vieglatlētu pasaulē, kamēr dāmām šo godu izpelnījās Etiopijas skrējēja Almaza Ajana.

Piektdien Starptautiskās vieglatlētikas federācijas (IAAF) rīkotajā sezonas noslēguma pasākumā, kas notika Monako, Bolts tika atzīts par labāko konkurencē ar Lielbritānijas garo distanču skrējēju Mo Farahu un Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) skrējēju Veidi van Nīkerku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labākos vieglatlētus noteica vieglatlētikas funkcionāru, pašu sportistu, žurnālistu un līdzjutēju balsojumā. Par gada labāko pasaules vieglatlētu Bolts tika atzīts arī 2008. un 2009.gadā, kā arī no 2011. līdz 2013.gadam.

Foto

Bolts šogad Riodežaneiro jau trešajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas tika uzreiz pie trim zelta medaļām – 100 un 200 metru sprintā, kā arī 4×100 metru stafetē. Jamaikietis atkārtoja 2008.gada Pekinas un 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs piedzīvoto triumfu, kļūstot par pirmo atlētu pasaulē, kas trīs olimpiskajās spēlēs pēc kārtas uzvar trīs dažādās distancēs.

Tikmēr Farahs otrajā Olimpiādē pēc kārtas spēja izcīnīt zelta godalgu 5000 un 10 000 metru distancēs. Pirms trim gadiem viņš bija finālists pasaules labākā vieglatlēta titulam, bet arī tad piekāpās Bolta priekšā.

Uz labākā godu pretendēja arī van Nīkerks, kuram Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs izdevās pārsteigt pasauli un ar izcīnītu zeltu pārspēt arī pasaules rekordu 400 metru distancē. DĀR skrējējs laboja rekordu, kas kopš 1999.gada piederēja slavenajam amerikānim Maiklam Džonsonam, distanci veicot 43,03 sekundēs.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl