VIDEO: Sporto visa klase uzvarētāji neslēpj emocijas un asaras

0 Komentāru
VIDEO: Sporto visa klase uzvarētāji neslēpj emocijas un asaras
Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja

Rīgā ar lielo finālu noslēdzies Olimpiskās komitejas projekts Sporto visa klase. Lai arī bērni visu mācību gadu skolā sportojuši katru dienu, satraukums pirms rezultātu paziņošanas ir liels.

Sešu projekta klašu skolēni no Daugavpils, Liepājas, Ventspils, Valmieras, Jelgavas un Rīgas šodien tikās, lai noskaidrotu, kura klase būs uzvarētāja Sporto visa klase projekta pirmajā gadā.

Lai noskaidrotu labākos, Latvijas Olimpiskā komiteja par kritērijiem izvirzīja: sportisko rezultātu progresu salīdzinājumā ar mācību gada sākumu un skolēnu sekmes mācībās, bet pēdējos punktus kopvērtējuma tabulai varēja nopelnīt šodien Rīgā.

Ir gan lietas, ko nevar nomērīt ar skaitļiem vai vērtējumiem – skolotāji, vecāki un vienkārši skatītāji no malas atzīst, ka bērni kļuvuši ne tikai sportiskāki, bet arī motivētāki, disciplinētāki un daudz saliedētāki.

To, ka projekta nepieciešamība ir novērtēta, apliecina tas, ka arvien vairāk skolu vēlas sportot 5 reizes nedēļā, sākot ar nākamo septembri.

Pēc rezultātu paziņošanas emocijas lija pāri malām, noteikti, ka katram no tiem, kas šodien sportoja, dzīvē vēl būs daudz panākumu, bet tie Rīgas Hanzas vidusskolas bērni, kam šī bija pirmā uzvara ar lielo balvu – sporta nometni, to nekad neaizmirsīs.

0 Komentāru