Komentāri

Vairums cilvēku nezina, ka bez klasiskā basketbola, hokeja, futbola eksistē arī citi tikpat aizraujoši un interesanti sporta veidi. Sports ēnā ir trīs sižetu sērija, kas ļaus ielūkoties Latvijā maz populāru un mazāk zināmu sporta veidu ikdienā.

Showel race jeb lāpstšļūkšanas sports aizsācies Siguldas bobsleja trasē, tas ir trases darbinieku radīts. Palēnām tas attīstās, un ļoti iespējams, ka drīzumā Latvija varēs lepoties ar izcilākajiem lāpstšļūcējiem pasaulē! Kādi ir ierobežojumi, cik tas izmaksā un kādas ir izjūtas, šļūcot pa trasi, sēžot uz lāpstas, vairāk sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai piedalītos showel race sacensībās, nav nepieciešams dārgs ekipējums. Lāpstu un ķiveri nodrošina sacensību organizētāji, taču dalībniekiem ieteicams padomāt par elkoņu un ceļu sargiem, lai novērstu nepatīkamus sasitumus uz zilumus. Iemēģinot spēkus lāpstšļūkšanā, iespējams saskarties ar pozitīvām emocijām, jauniem draugiem. Izmēģini, un enerģijas lādiņš būs garantēts!

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl