Sporta un TV zvaigznes izaicina medijus aizraujošā nodarbībā

0 Komentāru
Sporta un TV zvaigznes izaicina medijus aizraujošā nodarbībā
Publicitātes foto

27. septembrī plkst. 20.30 Siguldas Sporta centra Lielajā peldbaseinā notiks Latvijā vēl nepieredzēta Aquafitmat nodarbība. Aicinām mediju pārstāvjus piedalīties pasākumā un gūt vienreizēju pieredzi ūdens fitnesa jomā, jo Siguldas Sporta centrs ir vienīgā un pirmā vieta Latvijā, kur tiks piedāvātas šādas nodarbības.

Aquafitmat nodarbībā piedalīsies profesionāli Latvijas sportisti, mūziķi, aktieri un TV zvaigznes, kā arī šī būs lieliska iespēja ikvienam no mediju pārstāvjiem piedalīties nodarbībā un izbaudīt līdz šim nepieredzētas izjūtas.

Aquafitmat nodarbības norisinās Lielajā peldbaseinā, kur uz īpaša fitnesa matrača, kas nodarbības laikā atrodas nepārtrauktā ūdens kustībā, cilvēkam ir jāstrādā ar ķermeņa muskulatūru, lai saglabātu līdzsvaru. Tas ir lielisks veids, kā atbrīvot prātu no ikdienas steigas un uzlabot savas fiziskās dotības – nostiprināt ķermeņa dziļo muskulatūru, uzlabot ķermeņa muskuļu elastību, uzlabot līdzsvara un koordinācijas spējas, kā arī attīstīt spēku un izturību. Šie svarīgie muskuļi bieži netiek nodarbināti citās sportiskās aktivitātēs, bet Aquafitmat nodarbībā tas tiek panākts izpildot vingrinājumus uz ūdens, papildus radot slodzi uz visām ķermeņa daļām.

Video

Nodarbības ilgums būs 45 minūtes, un to vadīs fitnesa treneris Andrejs Filipovs. Uz nodarbību aicinām ierasties apģērbā, kas būtu piemērots aktivitātēm ūdenī – peldkostīmā vai peldbiksēs, ko var kombinēt ar T-kreklu vai vingrošanai paredzētām biksēm. Peldcepure nav obligāta, bet, ja plānojat pēc nodarbības apmeklēt peldbaseinu, ir jālieto peldcepure.

Pēc nodarbības aicināsim nobaudīt gardas uzkodas un veselīgus kokteiļus enerģijas un spēka atjaunošanai, kā arī Siguldas Sporta centra pārstāvji atbildēs uz jautājumiem par Aquafitmat nodarbību ieguvumiem un sporta centra piedāvātajām iespējām.

Siguldas Sporta centrs ir vērienīgākā uzbūvētā celtne pēdējo 30 gadu laikā Siguldā, un no šī gada aprīļa tā nodrošina plašas iespējas dažādām sporta nodarbībām. Sporta centrā pieejams peldbaseins, kā arī speciāls bērnu peldētapmācības baseins. Turpat izveidots arī Ūdens atrakciju un atpūtas parks, kurā pieejams bērnu ūdens atrakciju baseins, ūdens slīdrenes, kā arī hidromasāžas un aukstā ūdens baseini, trīs dažādas pirtis un īpaša sauļošanās zona parka otrajā stāvā.

Spēka zālē ir pieejami vairāk nekā 30 trenažieru veidu spēka treniņiem. Profesionālajiem sportistiem ir iekārtota atsevišķa smagatlētikas–svarcelšanas zāle ar aprīkojumu funkcionālajiem treniņiem.

Multifunkcionālajā sporta zālē ir iespēja trenēties un rīkot sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā, badmintonā un citos sporta veidos. Zālē ir izbīdāmās tribīnes ar 200 sēdvietām.

Sporta centra lepnums ir vieglatlētikas treniņiem izbūvētais 100 metrus garais skrejceļš, kas ir atbilstošs Starptautiskās vieglatlētikas federācijas standartiem, un spēj nodrošināt sportistiem tik nepieciešamo treniņu bāzi iekštelpās.
0 Komentāru