Spilgtākie un neaizmirstamākie Latvijas sporta notikumi 2015. gadā

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

1 komentārs
Spilgtākie un neaizmirstamākie Latvijas sporta notikumi 2015. gadā
Foto: AP.AFP/Scanpix

2015. gads Latvijas sporta līdzjutējiem bijis ļoti krāšņs, lieliskiem notikumiem un emocijām pārpildīts. Mūsu sportisti ar izcilajiem panākumiem likuši pasaules sporta faniem neizpratnē saraut pieri un kartē meklēt Latviju. Sportisti reizi no reizes pierādījuši, ka, neskatoties uz mazo nāciju, Latvija var!

Foto: AP.AFP/ScanpixFoto: AP.AFP/Scanpix

Martins Dukurs kļūst par seškārtēju Pasaules kausa ieguvēju

Foto: AP/Scanpix

Foto: AP/Scanpix

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs pagājušajā sezonā uzvarēja sešos no astoņiem posmiem un Pasaules kausa sezonu jau sesto reizi karjerā noslēdza pirmajā vietā. Par skeletona karali dēvētais sportists, dāvāja lieliskas un neaizmirstamas emocijas visiem dzimtenē! Arī šosezon M. Dukurs turpina lieliski un platiem soļiem dodas pretī septītajam titulam!

7

Zemgus Girgensons piedalās NHL Visu zvaigžņu spēlē

Foto: AFP/Scanpix

Foto: AFP/Scanpix

Latviešu līdzjutēji janvārī sagādāja pārsteigumu visiem NHL līdzjutējiem, parādot, cik mūsu valsts sporta fani var būt vienoti. Līdzjutēji iebalsoja Zemgus Girgensonu mača un Bufalo Sabres uzbrucējs tika pie 1 574 896 balsīm, kas bija absolūti labākais rādītājs līgā. Hokejists tuvāko sekotāju Čikāgas Blackhawks uzbrucēju Patriku Keinu, apsteidza par vairāk nekā 300 tūkstošu balsīm. Girgensons kļuva tikai par otro latvieti, kurš jebkad spēlējis NHL Visu Zvaigžņu spēlē.

1 komentārs