Spilgtākie un neaizmirstamākie Latvijas sporta notikumi 2015. gadā

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

1 komentārs
Spilgtākie un neaizmirstamākie Latvijas sporta notikumi 2015. gadā
Foto: AP.AFP/Scanpix

2015. gads Latvijas sporta līdzjutējiem bijis ļoti krāšņs, lieliskiem notikumiem un emocijām pārpildīts. Mūsu sportisti ar izcilajiem panākumiem likuši pasaules sporta faniem neizpratnē saraut pieri un kartē meklēt Latviju. Sportisti reizi no reizes pierādījuši, ka, neskatoties uz mazo nāciju, Latvija var!

Foto: AP.AFP/ScanpixFoto: AP.AFP/Scanpix

Martins Dukurs kļūst par seškārtēju Pasaules kausa ieguvēju

Foto: AP/Scanpix

Foto: AP/Scanpix

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs pagājušajā sezonā uzvarēja sešos no astoņiem posmiem un Pasaules kausa sezonu jau sesto reizi karjerā noslēdza pirmajā vietā. Par skeletona karali dēvētais sportists, dāvāja lieliskas un neaizmirstamas emocijas visiem dzimtenē! Arī šosezon M. Dukurs turpina lieliski un platiem soļiem dodas pretī septītajam titulam!

9

Mairis Briedis turpina savu uzvaru gājienu

Foto: facebook.com/akhmatfightshow

Foto: facebook.com/akhmatfightshow

Bokserim Mairim Briedim šis gads bijis patiesi veiksmīgs – uzveikti bokseri Bjerns Blaški, Emris Altintass, Manuels Čarra un Lāslo Huberts. Šķiet, ka visiespaidīgākā un pašam sportistam vērtīgākā uzvara bija pret Manuelu Čarru, kuru latvietis izcīnīja Čečenijā. Pirms cīņas ar Briedi pretinieks sacīja, ka noteikti pieveiks latvietis, bet mūsu sportists ar nokautu šokēja vācieti.

1 komentārs