Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground

Pievienot komentāru
Spilgtākie fotomirkļi no aktīvās atpūtas festivāla Playground
Foto: LETA ()

Ar vairāk kā 350 sportistu dalību 15 dažādos sporta veidos, ar vairāk kā 55 muzikālu apvienību uzstāšanos uz 3 dažādām skatuvēm un 4 000 apmeklētāju līdzdalību katrā no šīm aktivitātēm, ir aizvadīts aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivāls Playground.

Festivāls šogad daudz ko piedzīvoja pirmo reizi. Pirmo reizi Baltijā garākais Leman 500 apļu kartingu izturības brauciens notika naktī, un pirmo reizi trasē viesojās sacensību Lamborghini automašīna. Pirmo reizi tas tika translēts tiešraidē radio, pirmo reizi apmeklētāji varēja festivāla laikā iepazīties ar olimpisko sporta veidu paraugdemonstrējumiem no Viasat. Pirmo reizi pašiem mazākajiem un viņu mammām tika atvēlēts savs īpašais stūrītis barošanai, pārtīšanai un rotaļām. Pirmo reizi festivālu papildināja Meža skatuve, uz kuras akustiskos koncertus sniedza jau zināmi un pavisam jauni skatuves vārdi, un savu pašu, pašu pirmo debijas koncertu piedzīvoja jaunā un talantīgā mūziķe Tīna Šipkēvica.

Foto

Festivāla organizatori atzīst:”Mums bija liels prieks redzēt starptautiskus Red Bull komandu braucējus, gan kalnu velosipēdu MTB sacensībās, gan veikbordā. Burvīgi, galvu reibinoši triki ar neskaitāmiem apgriezieniem gaisā un sajūsminātu pūli uz zemes, bet vislielākais prieks mums bija vērot, kā uzvarētāju tituli paliek te pat mājās – pie savējiem.”

Video