Spīdvejistam Maksimam Bogdanovam ražīgas sacīkstes Zviedrijas Allsvenskan čempionātā

Pievienot komentāru
Spīdvejistam Maksimam Bogdanovam ražīgas sacīkstes Zviedrijas Allsvenskan čempionātā
Foto: LETA

Spīdveja komanda Masarna Avesta bez zaudējumiem pabeidza Zviedrijas Allsvenskan čempionāta regulāro turnīru – 12. mačā gūta 12. uzvara, bet Maksims Bogdanovs tajā atveda 12 punktus un bija ražīgākais braucējs savā komandā.

Pēdējo maču Allsvenskan regulārajā turnīrā Masarna Avesta aizvadīja viesos ar Griparna komandu un uzvarēja – 48:42. Sīva spēkošanās ritēja līdz pat pēdējiem braucieniem un sanāca tā, ka tagad pusfinālā abas šīs komandas atkal tiksies savā starpā.

Maksims Bogdanovs uzvarēja pirmajos divos savos braucienos, bet tad palika trešais, un viņa pāris zaudēja ar 1:5, kas ļāva mājiniekiem pēc 9. brauciena samazināt rezultāta starpību līdz 26:28. Tūdaļ pat sekoja 4:2 un 5:1 viesu labā, kas lielā mērā arī izšķīra mača likteni. Tiesa, trīs braucienus pirms beigām Griparna panāca 34:38, taču izglābties nespēja. Divos no trim pēdējiem braucieniem startēja Bogdanovs un vienreiz finišēja pirmais, bet vienreiz – otrais (abos gadījumos – 3:3).
Ar 12 punktiem Makss bija rezultatīvākais savā komandā. 10 punktu Linusam Sundstrēmam, 9 – Antonio Lindbekam.

Tagad Bogdanovs un Lindbeks atkal brauks kopā Daugavpils Lokomotīves rindās 23. augustā pret Polijas Nice līgas otru līderi Ribņikas ROW – kura komanda svētdien Daugavpilī uzvarēs, tā ieņems regulārajā turnīrā pirmo vietu. Gaidāms, ka varētu krist sezonas apmeklētības rekords un tribīnēs varētu būt ap 7000 skatītāju.