Komentāri
Spēļu rezultātu sarunāšana kropļo priekšstatu par profesionālo sportu Latvijā
FOTO: LETA

Priekšlikums noteikt striktus sodus par sarunātajām sporta spēlēm pēc garām diskusijām nonācis Saeimā. Šodien par to diskutēs atbildīgā komisija.

Par vajadzību cīnīties pret sarunātajām spēlēm profesionālajā sportā Saeimas deputāti sprieda jau pirms vairāk nekā gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tikai tagad beidzot izdevies vienoties par konkrētām likumu izmaiņām, un tās iesaistītajiem paredzēs līdz pat pieciem gadiem cietumā.

Lai gan jau tagad teorētiski likumā ir noteiktas soda sankcijas, praksē tās pielietot bijis grūti, jo tās ir pārāk nekonkrētas.

Izmaiņu aizstāvji norāda, ka spēļu uzpirkšana ir samilzusi problēma, it īpaši futbolā, un tā kropļo arī jauniešu priekšstatu par profesionālo sportu Latvijā. Jaunie sodi varētu stāties spēkā nākamā gada sākumā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl