Komentāri
Spēks un muskuļi! Kā aizvadīja ielu vingrošanas sacensības “Stieņu kari 2017”

Sestdien Ventspils ielu vingrotāji un “Veselības sporta klubs VIP” rīkoja ielu vingrošanas sacensības “Stieņu kari 2017” sporta projekta “Ielu vingrošanas treniņi un sacensības Ventspils bērniem un jauniešiem” ietvaros.

Šajās sacensībās tika aicināti piedalīties ielu vingrotāji no visas Latvijas un ikviens, kas gribēja izmēģināt savus spēkus – gan lieli, gan mazi, gan puiši, gan meitenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Stieņu karos, protams, neiztika arī bez kritieniem un zaudējumiem. Cīņa bija spraiga, neviens nedomāja padoties. Tika veikti elpu aizraujoši triki. Redzējām fizisko un mentālo jauniešu spēku, kas motivēja visus līdzjutējus un skatītājus.

Arī turpmāk tiek plānots organizēt šādas sacensības un aicināt ciemos uz Ventspili visus sportot gribētājus ne tikai no Latvijas un Baltijas valstīm, bet arī no visām citām valstīm.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl