Spēks, būris un bruņinieki! Lāčplēša dienā Tukumā notiks cīņu šovs ”Milžu cīņas”

0 Komentāru
Spēks, būris un bruņinieki! Lāčplēša dienā Tukumā notiks cīņu šovs ”Milžu cīņas”
Foto: Vita Popravko

11. novembrī Tukuma ledus hallē jau sesto gadu pēc kārtas risināsies starptautiskais profesionālo cīņu šovs pēc MMA un Kikboksa noteikumiem – ”Klondaika Milžu cīņas”. Arī šogad pasākumā piedalīsies augstākās raudzes ārvalstu sportisti, kā arī ringā kāps vairāki pašmāju cīņu sporta spīdekļi.

Šā gada ”Klondaika Milžu cīņas” no iepriekšējo gadu pasākumiem atšķirsies, pirmkārt, ar to, ka rings tiks mainīts pret cīņu būri, otrkārt – šis cīņu šovs notiks priekš Latvijas valsts svarīgajā datumā 11. novembrī, dienā, kad tiek atzīmēta Lāčplēša diena.

”Tā nu sakritis, ka šogad mūsu pasākums notiek Lāčplēša dienā, kas, manuprāt, pasākumam pienesīs papildus emocionālo pacēlumu. Kā jau katru gadu, arī šogad centāmies piedomāt pie jauninājumiem. Jau sen vēlējāmies savos pasākumos ringu nomainīt pret būri, un šoreiz tas beidzot tiks izdarīts,” atklāja cīņu sporta organizācijas ”FREON” valdes priekšsēdētājs Igors Miņenko.

Cīņu būris nebūs vienīgais jauninājums šā gada ”Milžu cīņās”, cīņu būrī kāps īsti bruņinieki ar zobeniem un vairogiem, lai aizvadītu reālu viduslaiku bruņinieku maču.

”Bruņinieku cīņas kā sporta veids paliek ļoti populārs visā pasaulē, īpaši Krievijā, kurš šis sporta veids pa lielam piedzīvojis popularitātes uzplaukumu. Izdomājām, ka arī mums tas jāatved uz Latviju. Tiesa, mūsu valstī tādi mači vienreiz notikuši, bet ne tik lielā mērogā,” piebilda Miņenko, atklājot, ka bruņinieku mači ”Milžu cīņās” ļoti labi iederēsies, jo īpaši, ka 11. novembrī, cīņu dienā, tiks atzīmēta Lāčplēša diena.

Iepriekšējos gadus uz ”Milžu cīņu” ringa kāpušas tāds pašmāju un ārzemju cīņu sporta zvaigznes kā Žeroms LeBanērs (Francija), Aleksandrs Jakobsens (Norvēģija), Edgars Skrīvers (Latvija), Rodrigo Nzojibuka (Kongo), Ksavjē Alaoi (Kanāda), Zaurs Džavadovs (Latvija), Endijs Manzolo (Igaunija), Dmitrijs Šestakovs (Krievija), Edmunds Ķirsis (Latvija), Vugars Bahšijevs (Azerbaidžāna) u.c.

Arī šogad būs talantīgu sportistu buķete no Zviedrijas, Lielbritānijas, Rumānijas, Nigērijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Norvēģijas, Azerbaidžānas, un, protams, arī vietējie atlēti. Vakara galvenais notikums būs titula cīņa starp Igaunijas lielāko MMA zvaigzni Endiju Manzolo un bijušo Latvijas pussvidējā svara čempionu Alekseju Povulanu.

0 Komentāru