Šorttrekists Roberts Krūzbergs nepārvar pasaules junioru čempionāta pusfinālu 1500 metros

0 Komentāru
Šorttrekists Roberts Krūzbergs nepārvar pasaules junioru čempionāta pusfinālu 1500 metros
AFP/SCANPIX

Latvijas šorttrekists Roberts Krūzbergs sestdien Kanādas pilsētā Monreālā nepārvarēja pasaules junioru čempionāta pusfinālu 1500 metru distancē.

Vispirms piektdien latvietis diezgan droši uzvarēja savā priekšsacīkšu skrējienā, droši iekļūdams ceturtdaļfinālā, turklāt arī šajā fāzē viņš bija labākais savā skrējienā un pārliecinoši sasniedza pusfinālu.

Savukārt sestdien notikušajā pusfinālā Krūzbergs palika piektais savā skrējienā un neiekļuva ne A, ne B finālā. Līdz ar to viņš čempionātā šajā disciplīnā ierindojās 15.vietā.

Šīs pašas distances priekšsacīkstes tikmēr nepārvarēja Reinis Bērziņš, kurš savā skrējienā palika ceturtais, ceturtdaļfinālā neiekļūdams. Sestdien viņš startēja gandarījuma kārtā, kur savā skrējienā bija trešais no septiņiem sportistiem, bet noslēgumā viņš 1500 metros tika klasificēts 44.vietā.

Savukārt 500 metru distancē Krūzbergs savā priekšsacīkšu skrējienā bija otrais un arī kvalificējās nākamajai kārtai, kamēr Bērziņš saņēma diskvalifikāciju.

Pēc tam sestdien 500 metru nākamajā kārtā Krūzbergs palika trešajā vietā savā skrējienā un neiekļuva ceturtdaļfinālā.

Sekmīgi Krūzbergs startēja arī 1000 metru distancē, kur viņš uzvarēja savā priekšsacīkšu skrējienā un kvalificējās nākamajai kārtai. Tajā pēc rezultāta iekļuva arī Bērziņš, kurš savā slidojumā bija trešais.

Izšķirošās sacensības 1000 metros notiks svētdien.

Latvija šajā čempionātā ir pārstāvēta arī meiteņu konkurencē, tomēr Annai Jansonei nevienā no disciplīnām neizdevās pārvarēt pirmo kārtu, skrējienos ieņemot ceturtās vietas visās trijās distancēs – 500, 1000 un 1500 metros. Jansone ir noslēgusi dalību 1500 metros, kur gandarījuma kārtā palika piektā starp piecām sava skrējiena dalībniecēm, noslēgumā šajā distancē ieņemot 36.vietu.

Jansone aizvadījusi gandarījuma kārtu arī 500 metros, kur savā skrējienā bija ātrākā, bet galīgais vietu sadalījums būs zināms vēlāk sestdien.

0 Komentāru