Sorokins un Solovejs ar uzvaru sāk CEV Jūrmala Masters izslēgšanas turnīru

Komentāri
Sorokins un Solovejs ar uzvaru sāk CEV Jūrmala Masters izslēgšanas turnīru
Foto: BEACHVOLLEY.LV

Latvijas pludmales volejbolisti Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs sestdien ar uzvaru iesāka Jūrmalā notiekošā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters posma pludmales volejbolā izslēgšanas sacensības.

Astotdaļfināla mačā ar 21.numuru izliktie Sorokins un Solovejs ar 2-1 (19:21, 21:18, 15:12) pieveica Janu Dumeku un Robertu Kufu no Čehijas, kuriem bija dots 20.numurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc zaudēta pirmā seta, otrajā setā Latvijas sportisti uzreiz izvirzījās vadībā ar 5:0. Kaut pretinieki vēl pietuvojās līdz 15:16, uzvara tika noturēta. Līdz ar to cīņas liktenis izšķīrās trešajā setā, bet arī tajā Sorokins un Solovejs ātri pārņēma vadību, sasniedzot vietu nākamajā kārtā.

Ceturtdaļfinālā vēlāk sestdien Sorokins un Solovejs spēkosies ar ceturto numuru izlikto Francijas pāri Juzefu Krū un Eduāru Roulandsonu, kas izslēgšanas sacensību pirmajā mačā ar 2-1 (24:22, 18:21, 15:9) pārspēja baltkrievu duetu Aleksandru Kavaļenku un Aleksandru Djadko, kuri bija izlikti ar 15.numuru.

Turpinājumā astotdaļfināla mačus aizvadīs vēl divi Latvijas dueti.

Ar 23.numuru izliktos Mārtiņu Pļaviņu un Hermanu Egleskalnu gaida tikšanās ar sacensību 22.numuru čehiem Premislu Kubalu un Janu Hadravu, bet Latvijas vadošais pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri izlikti ar otro numuru, spēkosies ar Grieķijas duetu Kocilianu Georgi un Zupani Niku, kam piešķirts septītais numurs.

Zīmīgi, ka uzvaru gadījumā ceturtdaļfinālā šiem Latvijas pāriem būs jāsacenšas savā starpā.

Lasi vēl