Komentāri
Somijas florbolisti septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām izrauj vietu finālā
Foto: flickr.com/iff_floorball

Somijas vīriešu florbola izlase sestdien nodrošināja vietu Rīgā notiekošā pasaules čempionāta finālā, pusfināla cīņā uzvaru nodrošinot vien septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām.

Somijas izlase pusfinālā ar 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) pārspēja Čehiju, tādējādi nodrošinot vietu finālā, kur tiksies ar astoņkārtējo čempioni Zviedriju. Zviedrijas un Somijas izlases pasaules čempionāta finālā tiksies jau sesto reizi pēc kārtas un devīto reizi kopumā. Tikmēr Čehija svētdien par bronzu tiksies ar Šveici.

Somijas valstsvienība sestdienas pusfināla mačā pirmās trešdaļas laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet 33.minūtē Tomāšs Sladkijs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Tiesa, tikai 13 sekundes vēlāk Sami Johansons atjaunoja divu vārtu pārsvaru par labu pašreizējajiem pasaules vicečempioniem.

Toms Ondrušeks otrās trešdaļas beigās vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 55.minūtē Daniel Sebeks panāca jau 3:3. Lai gan šķita, ka šis mačs turpināsies pagarinājumā, tas tomēr nenotika, jo septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām somiem uzvaru nodrošināja Ēmeli Salins. Somija par pasaules čempioni kļuvusi 2008. un 2010.gadā, kamēr pārējos astoņos pasaules čempionātos titulu ieguvusi Zviedrija.

Pašreizējā čempione Zviedrijas vīriešu florbola izlase sestdien savā pusfināla mačā ar 7:2 (2:0, 0:2, 5:0) pieveica Šveici. Zviedrijas valstsvienības labā pa diviem vārtiem šajā mačā guva Kims Nilsons un Rasmuss Enstroms, kura rēķinā arī uzvaru nesošais guvums.

Zviedrija ir visu laiku titulētākā florbola izlase. Tā finālā iekļuvusi nu jau visos 11 pasaules čempionātos, turklāt no iepriekšējām desmit reizēm zeltu ieguvusi astoņos gadījumos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl