Komentāri
Šoks un asaras! Kādreizējās NFL zvaigznes Ernandesa tuvinieki neizpratnē par pašnāvību
Foto: AP/SCANPIX

Kādreizējās Nacionālās amerikāņu futbola līgas (NFL) zvaigznes Ārona Ernandesa tuvinieki pauduši šoku par sportista veikto pašnāvību.

27 gadus vecais Ernandess cietumā veica pašnāvību, pakarot sevi savas kameras palagā, šonedēļ paziņoja varasiestādes. Sportista advokāts Hosē Bajess atklāja, ka no viņa klienta puses neesot bijušas nekādas indikācijas par iespējamu pašnāvības veikšanu, turklāt Ernandess esot izrādījis entuziasmu cerībā tikt pie otrās iespējas. “Visi, kuri viņu mīlēja, ir ar salauztu sirdi un noskaņoti noskaidrot patiesību, kas noveda pie Ārona nāves.”

Tikmēr šoku par Ernandesa pašnāvību izteica arī viņa brālēns Rendijs Garsija. “Tas nešķiet loģiski,” pauda Garsija. “Viņš bija pirmais no mūsu ģimenes, kurš savā karjerā tik tālu tika.” Varasiestādes vēl nav noskaidrojušas, kāpēc Ernandess izdarījis pašnāvību, neizslēdzot viņa iesaistīšanos nesaskaņās ar citiem cietumniekiem un iespējamu dalību bandās. Tiesa, tik un tā netika uzskatīts, ka sportists varētu izdarīt pašnāvību, ziņo “ABC News”.

Amerikāņu futbolists aiz restēm atradās jau kopš 2013. gada jūnija, kad pie viņa mājām tika atrasts nošauts 27 gadus vecais komandas biedrs Odins Loids, kurš satikās ar Ernandesa līgavas māsu. 2014. gada maijā pret Ernandesu izvirzīja apsūdzības vēl divu slepkavību lietā, bet pagājušajā nedēļā viņš tika attaisnots, taču viņam tik un tā bija jāizcieš mūža ieslodzījums par Loida slepkavību. To Ernandess esot izdarījis, lai neparādītos ziņas par abām slepkavību lietām, kurās viņš tika attaisnots.

Ernandess tika uzskatīts par NFL uzlecošo zvaigzni, un viņam ar Jaunanglijas “Patriots” komandu bija noslēgts kontrakts aptuveni 40 miljonu dolāru (toreiz 29,5 miljonu eiro) vērtībā. Jau koledžas laikā Ernandess vairākkārt iekūlās nepatikšanās, jo nespēja iziet narkotiku pārbaudi un iesaistījās kautiņā bārā. Viņa vārds tiek saistīts arī ar kādas apšaudes lietu. Februārī tieši “Patriots” izcīnīja “Super Bowl”, bet ceturtdien komanda viesojās pie ASV prezidenta Donalda Trampa.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl