Komentāri
Snovbordistam Petrusevičam 42.vieta Pasaules kausa posma “Big Air” disciplīnā
Foto: LETA ()

Latvijas snovbordists Toms Petrusevičs sestdien ieņēma 42.vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa posma kvalifikācijas sacensībās akrobātisko lēcienu pa tramplīnu jeb “Big Air” disciplīnā.

Petrusevičs labākajā kvalifikācijas braucienā tika pie 35,00 punktiem, kas savā grupā deva 22.vietu starp 24 sportistiem, bet finālam kvalificējās katras grupas pieci labākie sportisti.

Kopā šajā posmā piedalījās 49 sportisti. Novembra pirmajā pusē Petrusevičs piedalījās arī sezonas pirmajās Pasaules kausa “Big Air” sacensībās, kad Itālijā ieņēma 32.vietu.

“Big Air” disciplīna 2018.gadā Phjončhanā debitēs Ziemas olimpisko spēļu programmā.

Lai varētu kvalificēties olimpiskajām spēlēm, “Big Air” disciplīnā un sloupstailā snovbordistiem 2018.gada janvārī Pasaules rangā jābūt kā minimums 50,00 FIS kategorijas punktiem, kā arī jāiekļūst labāko trīsdesmitniekā Pasaules kausa posmā vai nākamā gada pasaules čempionātā. Olimpiskajām spēlēm “Big Air” disciplīnā un sloupstailā kvalificēsies 40 labākie snovbordisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl