Komentāri
Snovbordistam Petrusevičam 42.vieta Pasaules kausa posma “Big Air” disciplīnā
Foto: LETA ()

Latvijas snovbordists Toms Petrusevičs sestdien ieņēma 42.vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa posma kvalifikācijas sacensībās akrobātisko lēcienu pa tramplīnu jeb “Big Air” disciplīnā.

Petrusevičs labākajā kvalifikācijas braucienā tika pie 35,00 punktiem, kas savā grupā deva 22.vietu starp 24 sportistiem, bet finālam kvalificējās katras grupas pieci labākie sportisti.

Kopā šajā posmā piedalījās 49 sportisti. Novembra pirmajā pusē Petrusevičs piedalījās arī sezonas pirmajās Pasaules kausa “Big Air” sacensībās, kad Itālijā ieņēma 32.vietu.

“Big Air” disciplīna 2018.gadā Phjončhanā debitēs Ziemas olimpisko spēļu programmā.

Lai varētu kvalificēties olimpiskajām spēlēm, “Big Air” disciplīnā un sloupstailā snovbordistiem 2018.gada janvārī Pasaules rangā jābūt kā minimums 50,00 FIS kategorijas punktiem, kā arī jāiekļūst labāko trīsdesmitniekā Pasaules kausa posmā vai nākamā gada pasaules čempionātā. Olimpiskajām spēlēm “Big Air” disciplīnā un sloupstailā kvalificēsies 40 labākie snovbordisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl