Komentāri
Snovbordistam Petrusevičam 42.vieta Pasaules kausa posma “Big Air” disciplīnā
Foto: LETA ()

Latvijas snovbordists Toms Petrusevičs sestdien ieņēma 42.vietu Vācijā notiekošā Pasaules kausa posma kvalifikācijas sacensībās akrobātisko lēcienu pa tramplīnu jeb “Big Air” disciplīnā.

Petrusevičs labākajā kvalifikācijas braucienā tika pie 35,00 punktiem, kas savā grupā deva 22.vietu starp 24 sportistiem, bet finālam kvalificējās katras grupas pieci labākie sportisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopā šajā posmā piedalījās 49 sportisti. Novembra pirmajā pusē Petrusevičs piedalījās arī sezonas pirmajās Pasaules kausa “Big Air” sacensībās, kad Itālijā ieņēma 32.vietu.

“Big Air” disciplīna 2018.gadā Phjončhanā debitēs Ziemas olimpisko spēļu programmā.

Lai varētu kvalificēties olimpiskajām spēlēm, “Big Air” disciplīnā un sloupstailā snovbordistiem 2018.gada janvārī Pasaules rangā jābūt kā minimums 50,00 FIS kategorijas punktiem, kā arī jāiekļūst labāko trīsdesmitniekā Pasaules kausa posmā vai nākamā gada pasaules čempionātā. Olimpiskajām spēlēm “Big Air” disciplīnā un sloupstailā kvalificēsies 40 labākie snovbordisti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl