Komentāri

Slavenais reperis un mūziķis “Snoop Dogg” pārsteidzis boksa zvaigzni Floidu Meivezeru, ierodoties sportista personīgajā treniņzālē. “Snoop Dogg” pats iekāpa arī ringā un izrādīja savas boksa prasmes.

Meivezers par šādu negaidīto repera apmeklējumu bija ļoti priecīgs, turklāt pēcāk atļāva “Snoop Dogg” pašam iekāpt ringā un izmēģināt savus spēkus. 26. augustā gaidāma “gadsimta cīņa”, kurā savā starpā tiksies bokseris Fliods Meivezers un UFC zvaigzne Konors Makgregors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Snoop Dogg” izrāda savas boksa prasmes

Meivezers profesionāla boksera karjeras laikā izcīnīja 49 uzvaras 49 cīņās, turklāt 26 gadījumos panākumu guva ar nokautu. Tikmēr 28 gadus vecais Makgregors savā MMA karjerā izcīnījis 21 uzvaru 24 cīņās, bet šogad pārrakstīja UFC vēsturi, kļūstot par pirmo čempionu divās dažādās svara kategorijās.

Video: slavenais mūziķis pārsteidz Meivezeru

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl