Šmits/Samoilovs iekļūst pasaules U19 čempionāta astotdaļfinālā

Pievienot komentāru
Šmits/Samoilovs iekļūst pasaules U19 čempionāta astotdaļfinālā
Foto: FIVB.ORG

  Latvijas pludmales volejbolisti Kristaps Šmits un Mihails Samoilovs sestdien iekļuva Kiprā notiekošā pasaules U19 čempionāta izslēgšanas turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 29.numuru izliktais Latvijas duets ar 2-0 (21:16, 21:19) pārspēja amerikāņus Eidenu Braunu un Lukasu Losoni, kuriem ticis 11.numurs.

Astotdaļfinālā Latvijas pludmales volejbolisti tiksies ar brazīliešiem Gabrielu Pisku un Felipi Mirandu, kuriem turnīrā ticis 28.numurs.

Šmits un Samoilovs apakšgrupu turnīrā ar divām uzvarām trīs spēlēs ieņēma otro vietu D apakšgrupā un izslēgšanas turnīru sāka no pirmās kārtas.

Izlēgšanas turnīra pirmās kārtas maču aizvadīs arī talantīgās Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka, kuras tiksies ar Peru pludmales volejbolistēm Anhiju Sernu Ingusu un Besnu Viljegasu.

Arī viņas savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs un palika otrās, tādējādi izslēgšanas turnīru sākot no pirmās kārtas.

Graudiņa un Ņečiporuka pamatturnīrā bija iekļuvušas automātiski, bet puišu turnīrā trešdien kvalifikāciju izdevās pārvarēt Šmitam un Samoilovam.