Sliktas redzamības dēļ atceļ otro braucienu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Kivlenieks septītais

0 Komentāru
Sliktas redzamības dēļ atceļ otro braucienu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Kivlenieks septītais
Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks svētdien Vācijas trasē Kēnigszē izcīnīja septīto vietu Pasaules kausa piektā posma sacensībās, kurās tika ņemti vērā tikai pirmā brauciena rezultāti. Otrais brauciens sliktās redzamības dēļ tika atcelts.

Savukārt Kristers Aparjods bija 16.pozīcijā, Artūrs Dārznieks ieņēma 22.vietu, bet Riks Kristens Rozītis bija atrodams 25.pozīcijā 32 kamanu konkurencē.

Pirmajā braucienā un līdz ar to arī posma pamatsacensībās uzvaru guva austrietis Rainhards Egers, kurš Kēnigszē trasi veica 50,084 sekundēs. Otrais bija itālis Dominiks Fišnallers, kurš atpalika 0,020 sekundes, bet trešo vietu ieņēma vācietis Sebastjans Blejs, kurš zaudēja 0,108 sekundes.

Kivlenieks uzvarētājam zaudēja 0,239 sekundes, bet līdz goda pjedestālam bija 0,131 sekunde. Aparjods atpalika 0,509 sekundes, Dārznieks bija 0,861 sekundi lēnāks, bet Rozītis zaudēja 0,118 sekundes. Aparjods, Dārznieks un Rozītis paspēja veikt arī otro braucienu, kura rezultāti gan tika anulēti.

Visi četri Latvijas kamaniņu braucēji tiesības piedalīties pamatsacensībās ieguva pēc piektdien notikušajām Nāciju kausa sacensībām, kurās Kivlenieks guva uzvaru.

Plkst.14.30 gaidāma komandu stafete.

Pirms tam sestdien notika divnieku un sieviešu sacensības. Divniekos visas trīs Latvijas ekipāžas bija pirmajā astoņniekā – pieredzējušie brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja ceturto vietu, kamēr iepriekš šosezon tikai vienā posmā startējušie Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš bija septītie, bet astoto pozīciju ieņēma jaunie Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs.

Tikmēr dāmām sniega dēļ ļoti ietekmētajās sacensībās Elīza Cauce bija piektā, Ulla Zirne – devītā, bet Kendija Aparjode ieņēma 12.pozīciju, lai gan pēc pirmā brauciena viņa bija ceturtā.

0 Komentāru