Komentāri
Slavenais peldētājs Lohte pēc Rio 2016 skandāla gribējis izdarīt pašnāvību
Foto: REUTERS/SCANPIX

Slavenais amerikāņu peldētājs Raiens Lohte intervijā atzinies, ka pēc Riodežaneiro olimpisko spēļu skandāla ieslīdzis dziļā depresijā un vēlējies izdarīt pašnāvību.

Lohte un vēl trīs ASV peldētāji Rio izdomāja, ka kādā degvielas uzpildes stacijā aplaupīti, piedevām ļaundaris bijis policists, kurš draudējis ar ieroci. Peldētāju teiktas izraisīja pamatīgu skandālu, jo vēlāk izmeklēšanā atklājās, ka sportisti ir šo stāstu ir izdomājuši, izsaucot Brazīlijas oficiālo iestāžu sašutumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, iespējams, biju pasaules ienīstākais cilvēks pasaulē,” sacīja Lohte. “Bija vairāki punkti, kuros ļoti raudāju un pie sevis domāju: “Ja aiziešu gulēt un nepiecelšos, labi.””

Žurnālists pārjautāja divpadsmitkārtējam olimpisko spēļu medaļniekam, vai patiesi gribējis izdarīt pašnāvību, un sportists atbildēja apstiprinoši: “Biju gatavs pakārt visu savu dzīvi.”

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl