Komentāri
Slavenais peldētājs Lohte pēc Rio 2016 skandāla gribējis izdarīt pašnāvību
Foto: REUTERS/SCANPIX

Slavenais amerikāņu peldētājs Raiens Lohte intervijā atzinies, ka pēc Riodežaneiro olimpisko spēļu skandāla ieslīdzis dziļā depresijā un vēlējies izdarīt pašnāvību.

Lohte un vēl trīs ASV peldētāji Rio izdomāja, ka kādā degvielas uzpildes stacijā aplaupīti, piedevām ļaundaris bijis policists, kurš draudējis ar ieroci. Peldētāju teiktas izraisīja pamatīgu skandālu, jo vēlāk izmeklēšanā atklājās, ka sportisti ir šo stāstu ir izdomājuši, izsaucot Brazīlijas oficiālo iestāžu sašutumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pēc Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, iespējams, biju pasaules ienīstākais cilvēks pasaulē,” sacīja Lohte. “Bija vairāki punkti, kuros ļoti raudāju un pie sevis domāju: “Ja aiziešu gulēt un nepiecelšos, labi.””

Žurnālists pārjautāja divpadsmitkārtējam olimpisko spēļu medaļniekam, vai patiesi gribējis izdarīt pašnāvību, un sportists atbildēja apstiprinoši: “Biju gatavs pakārt visu savu dzīvi.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl