Slavenais filipīniešu bokseris Pakjao šogad plāno atgriezties ringā

Pievienot komentāru
Slavenais filipīniešu bokseris Pakjao šogad plāno atgriezties ringā
Foto: AP/AFP/REUTERS/SCANPIX

Pazīstamais filipīniešu bokseris Manijs Pakjao šogad iecerējis atgriezties ringā, otrdien medijam ESPN pavēstīja viņa promotieris Bobs Erams.

Savu līdz šim pēdējo cīņu 37 gadus vecais Pakjao aizvadīja šī gada aprīlī, kad 12 raundu cīņā viņš pieveica amerikāni Timotiju Bredliju. Pēc šī dueļa filipīnietis grasījās noslēgt karjeru, lai gan par to tobrīd nebija īsti drošs. “Menijs vēlas atgriezties. Tiesa, lai to varētu izdarīt, treniņprocess un cīņa nedrīkst pārklāties ar darbu Filipīnu Senātā,” pauda Erams, kurš piebilda, ka bokseris varētu aizvadīt cīņu 29.oktobrī vai 5.novembrī Lasvegasā, bet pretinieks vēl nav zināms.

Tiesa, pats Pakjao oficiālā paziņojumā norādīja, ka negrasās atgriezties profesionālajā boksā. “Medijos izskanējusī informācija, ka plānoju pārtraukt savus pienākumus Senātā un atgriezties boksā, nav patiesa. Mana prioritāte šobrīd ir darbi likumdošanā,” izteicās Pakjao. “Par manu nākamo cīņu vēl nav runāts. Ja tāda būs, tad tā nepārklāsies ar darbiem Senātā.”

FOTO: Pakjao ”gadsimta cīņā” ar Meivezeru

Sportists gan pauda, ka treniņprocess nākamajai cīņai varētu notikt Filipīnās, lai tas netraucētu viņa tiešajiem pienākumiem. Pakjao par profesionālu bokseri kļuva jau 16 gadu vecumā. Viņš kopumā ir uzvarējis 58 cīņās, 38 reizes to paveicot ar nokautu. Tāpat filipīnietis cietis sešus zaudējumus, trīs no tiem ar nokautu, bet divas cīņas noslēgušās neizšķirti. Viņš ir pirmais un vienīgais bokseris pasaulē, kurš spējis kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās versijās. Pērn Pakjao aizvadīja arī ilgi gaidīto cīņu ar neuzveikto amerikāni Floidu Meivezeru, kurā gan zaudēja.