Komentāri
Slavenā amerikāņu bobslejista Holkomba nāvi izraisījusi alkohola un miegazāļu lietošana
Foto: AFP/SCANPIX

Titulētais amerikāņu bobslejists Stīvens Holkombs miris no alkohola un miegazāļu vienlaicīgas lietošanas.

Pēc sportista nāves tika veikta neatkarīga toksikoloģiskā analīze, kuras rezultāti uzrāda tieši šo vielu klātesamību. Alkohola koncentrācija asinīs esot bijusi 1,88 promiles, turklāt arī miegazāļu doza pārsniegusi normu. Toksikoloģiskajā slēdzienā norādīts, ka tieši tas bijis izšķirošs faktors 37 gadus vecā Holkomba nāvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka iepriekš ASV Bobsleja un skeletona federācija ziņoja, ka Holkombs miris no plaušu tūskas, bet narkotikas vai aizliegtās vielas viņš nebija lietojis.

Holkombs 6.maijā tika atrasts miris viņa istabā ASV Olimpiskās komandas treniņu bāzē, Leikplesidā.

Holkombs karjeras laikā piedalījās trijās olimpiskajās spēlēs, 2010.gadā Vankūverā ar četriniekiem izcīnot zeltu, kas ASV šajā disciplīnā bija pirmā augstākā kaluma godalga kopš 1948.gada. Savukārt pirms trim gadiem Sočos viņš izcīnīja bronzas medaļas divnieku un četrinieku sacensībās.

Tāpat viņš izcīnīja piecus pasaules čempiona titulus divniekos, četriniekos un komandu sacensībās. Holkombs 2006./2007.gada sezonā triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā divniekos, bet trīs gadus vēlāk tika pie titula arī četriniekos.

Aizvadītājā sezonā Holkombs Pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma otro vietu divniekos, bet četriniekos bija trešais. Savukārt pasaules čempionātā divniekos viņš bija septītais, bet četrinieku konkurencē ieņēma piekto vietu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl