SKUMJŠ VIDEO: ungāru futbolists mirst mača laikā! Komandas biedri raud, stadions skandina uzvārdu!

7 komentāri
SKUMJŠ VIDEO: ungāru futbolists mirst mača laikā! Komandas biedri raud, stadions skandina uzvārdu!
Foto: AFP/ SCANPIX ()

Ir pagājuši tieši 13 gadi kopš traģēdijas, kad 2004. gada 25. janvārī Portugālē futbola mača laikā starp Lisabonas ”Benfica” un ”Vitoria de Guimares” uz laukuma nomira ungāru futbolists Mikološs Fehers!

Nekas neliecināja, ka notiks nelaime! Televīzijā paspēja parādīt vien to kā futbolists, ieraugot savu acs priekšā dzelteno kartīti, pasmaida un sakārto savus lietū izmirkušos matus. Taču pēkšņi sportists nokrita uz līdzenas vietas. Pie nokrituša futbolista steidzās klāt komandas biedri un ārstu brigāde! Spēlētāji raudāja, bet stadionā ieradušies līdzjutēji skaļi skandināja futbolista uzvārdu. Ceļā uz slimnīcu Mikloša Fehera sirds pārstāja pukstēt. Vēlāk noskaidrojās, ka sportista nāves iemesls bija iedzimta hipertrofiskā kardiomiopātija.

Video

TOP komentāri

 • ak jel.
  +6 +5 -1

  ak jel.

  Varbūt tāpēc,ka tādas lietas nenotiek katru dienu un tā ir traģēdija un ja pašam tā notiktu i visus 30 gadus katru gadu atcerētos. Šis raksts ir kā piemiņa. Sēž tikai pie datora un tēlo gudrinieku..
 • Kristaps
  +1 +1 0

  Kristaps

  lai arī vecas lietas, taču cilvēkiem ir jāzina par to,
  kas ir noticis pirms 13 gadiem.
  'Sumo',kāpēc tad bieži vien tiek runāts par vēsturi, kaut tas ir bijis pāris gadsimtus atpakaļ? Tava loģika šeit neder.
 • E

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl