Komentāri
Skujiņš kļūst par Tour de Beauce velobrauciena līderi
Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no ASV komandas Hincapie piektdien pēc Kanādā notiekošā Tour de Beauce velobrauciena (UCI kat.2.2) 3a posma kļuva par kopvērtējuma līderi.

3a etapā sportisti veica 21 kilometru garu individuālo braucienu, kurā ātrākais bija austrālietis Brendans Kantijs no Budget Forklifts komandas, finišējot pēc 28 minūtēm un 47 sekundēm. Savukārt Skujiņš uzrādīja septīto ātrāko rezultātu, distanci veicot par 32 sekundēm lēnāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc 3a posma Skujiņš kļuva par jauno sacensību līderi, tuvāko konkurentu apsteidzot par 12 sekundēm. Pirms šī etapa Skujiņš kopvērtējumā ieņēma otro vietu.

Turpinājumā piektdien norisināsies arī 3b posms, kurā riteņbraucēji līdzenumā veiks 60 kilometru distanci. Šajās sacensībās piedalās vēl viens Latvijas pārstāvis Andžs Flaksis, kurš arī brauc Hincapie komandā.

Kā zināms, Skujiņš pērn bija labākais sacensību otrajā etapā, noturot līderpozīciju līdz pat velobrauciena noslēgumam.

Pēdējās nedēļās Skujiņš, kuram nākamajā pirmdienā paliks 24 gadi, startē ļoti sekmīgi. Maijā viņš uzvarēja vienā no prestižā Kalifornijas velobrauciena (UCI kat.2.HC) posmiem, turklāt vairākas dienas bija arī kopvērtējuma līderis, maija pēdējā dienā latvietis bija labākais arī Vinstonas-Seilemas vienas dienas velobraucienā (UCI kat.1.2), bet pagājušās nedēļas nogalē triumfēja Filadelfijā notikušajās Philly Cycling Classic sacensībās (UCI kat.1.2).

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl