Komentāri
Skujiņam trešā vieta Tour de Beauce velobrauciena otrajā posmā
Foto: AFP/Scanpix

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no ASV komandas Hincapie izcīnījis trešo vietu Kanādā notiekošā Tour de Beauce velobrauciena (UCI kat.2.2) otrajā posmā.

169 kilometrus garās distances beigu posmā uzvaru nodrošināja spānis Ametss Čurruka no Caja Rural vienības, kurš finišu sasniedza pēc četrām stundām, 24 minūtēm un 56 sekundēm. Neilgi pirms finiša Čurruka veica atrāvienu, dažu kilometru laikā iegūstot vairāk nekā 20 sekunžu lielu pārsvaru pār peletonu, kamēr uzvarētāja tautietis un komandas biedrs Vilvao Pello un latvietis Skujiņš, tikpat kā visu brauciena laiku atrodoties vadošajā grupā, finišu sasniedza 21 sekundi vēlāk.

Savukārt otrs Latvijas pārstāvis un Hincapie komandas pārstāvis Andžs Flaksis šoreiz bija 35.vietā, uzvarētājam zaudējot četras minūtes un 45 sekundes. Par kopvērtējuma līderi ir kļuvis Čurruka, bet Skujiņš no spāņa atpaliek par 21 sekundi un ieņem trešo vietu. Tikmēr Flaksis kopvērtējumā atrodams 35.pozīcijā, līderim zaudējot četras minūtes un 45 sekundes.

Pēdējās nedēļās Skujiņš, kuram nākamajā pirmdienā paliks 24 gadi, startē ļoti sekmīgi. Maijā viņš uzvarēja vienā no prestižā Kalifornijas velobrauciena (UCI kat.2.HC) posmiem, turklāt vairākas dienas bija arī kopvērtējuma līderis, maija pēdējā dienā latvietis bija labākais arī Vinstonas-Seilemas vienas dienas velobraucienā (UCI kat.1.2), bet pagājušajā nedēļas nogalē triumfēja Filadelfijā notikušajās Philly Cycling Classic sacensībās (UCI kat.1.2).

Tour de Beauce programmā līdz svētdienai ir pieci posmi. Pēc šīm sacensībām Skujiņam nākamajā nedēļā Azerbaidžānā gaidāma dalība vēsturē pirmajās Eiropas spēlēs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl