Skrējēja paklūp pie finiša līnijas, tādējādi sev gandrīz laupot iespēju turpināt cīņu par dalību olimpiskajās spēlēs

0 Komentāru
Skrējēja paklūp pie finiša līnijas, tādējādi sev gandrīz laupot iespēju turpināt cīņu par dalību olimpiskajās spēlēs

Lai nokļūtu olimpiskajās spēlēs kā ASV sportists, sākumā jāiziet īpašs atlases cikls, kas sevī ietver izmēģinājuma skrējienus, kuriem turklāt vēl jākvalificējas. Uz ASV maratona izmēģinājumu 2020. gadā ar pamatīgu starpgadījumu, tomēr kvalificējās 29 gadus vecā skrējēja Heilija Satere.

Satere piedalījās Kalifornijas internacionālajā maratonā 2. decembrī, lai kvalificētos olimpisko spēļu izmēģinājuma skrējienam, sievietēm maratona distancē jāuzrāda labāks rezultāts par 2 stundām un 45 minūtēm. Satere, kuras iepriekšējais personiskais rekords bija 2:52, maratonu noskrēja precīzi 2 stundās un 45 minūtēs, kā vēstīja skrējējas aproces pulkstenis. Tomēr sacensību rīkotāju pulkstenis rādīja 2:45:07, par ko Satere bija ļoti sašutusi.

Jāatzīst, ka viņa bija pavisam tuvu tam, lai nekvalificētos, un iemesls, kas viņai gandrīz atņēma vietu izmēģinājumos ir gana amizants – sportiste paklupa un līdz finiša līnijai bija spiesta aizrāpot.

Sportiste 2 nedēļas pēc sacensībām ieguva rezultātus, un tie ir pozitīvi – viņa varēs piedalīties olimpisko spēļu izmēģinājumos.

0 Komentāru