Komentāri
Šķēpmetējs Štrobinders spēcīgā konkurencē sacensībās Vācijā labo personīgo rekordu
29.07.2017. Ogre, Latvija. Latvijas čempionāts viegatlētika. Rolands Štrobinders (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders piektdien ar jaunu personīgo rekordu spēcīgā konkurencē izcīnīja otro vietu Vācijā notikušajās sacensībās “Kostritzer Werfertag”.

Savā labākajā mēģinājumā Latvijas šķēpmetējs rīku raidīja 85,07 metrus tālu. Viņš savu personīgo rekordu laboja par vienu metru un 65 centimetriem. Iepriekšējais latvieša labākais sasniegums tika uzstādīts jūlijā Jelgavā, kad rīku raidīja 83,42 metrus tālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr par sacensību uzvarētāju ar 89,42 metriem kļuva šī gada pasaules čempions Johanness Feters no Vācijas, aiz viņa sekoja Štrobinders, bet trešais ar 83,47 metriem bija cits mājinieks Larss Hamans, kurš šogad bija otrais tradicionālajās sacensībās “Rīgas kausi”.

Šī gada pasaules čempionātā Štrobinders ar 79,68 metrus tālu raidījumu palika 19.pozīcijā un starp fināla dalībniekiem neiekļuva.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl