Komentāri
Šķēpmetējs Štrobinders spēcīgā konkurencē sacensībās Vācijā labo personīgo rekordu
29.07.2017. Ogre, Latvija. Latvijas čempionāts viegatlētika. Rolands Štrobinders (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders piektdien ar jaunu personīgo rekordu spēcīgā konkurencē izcīnīja otro vietu Vācijā notikušajās sacensībās “Kostritzer Werfertag”.

Savā labākajā mēģinājumā Latvijas šķēpmetējs rīku raidīja 85,07 metrus tālu. Viņš savu personīgo rekordu laboja par vienu metru un 65 centimetriem. Iepriekšējais latvieša labākais sasniegums tika uzstādīts jūlijā Jelgavā, kad rīku raidīja 83,42 metrus tālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr par sacensību uzvarētāju ar 89,42 metriem kļuva šī gada pasaules čempions Johanness Feters no Vācijas, aiz viņa sekoja Štrobinders, bet trešais ar 83,47 metriem bija cits mājinieks Larss Hamans, kurš šogad bija otrais tradicionālajās sacensībās “Rīgas kausi”.

Šī gada pasaules čempionātā Štrobinders ar 79,68 metrus tālu raidījumu palika 19.pozīcijā un starp fināla dalībniekiem neiekļuva.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl