Komentāri
Šķēpmetējai Kociņai sestā vieta Universiādē
Šķēpmetēja Anete Kociņa piedalās vieglatlētikas sacensībās "Rīgas kausi" "Daugavas" stadionā. (Edijs Pālens / LETA)

Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa piektdien izcīnīja sesto vietu Taivānā notikušajā pasaules Universiādē, kamēr 12.vietu ieņēma Gundega Grīva.

Kociņa šoreiz nespēja pietuvoties saviem sezonas labākajiem rezultātiem, labākajā mēģinājumā esot 58,49 metrus tāla. Tāpat viņai tika ieskaitīti metieni 55,83, 55,76, 57,10 un 57,90 metru attālumā.

Kociņa šosezon piecas reizes laboja personīgo rekordu, guva sudrabu Eiropas U-23 čempionātā un 13.vietu pasaules čempionātā, tomēr šoreiz viņa no sava sezonas labākā rezultāta atpalika par gandrīz sešiem metriem.

Tikmēr lielus pārsteigumus finālā nesagādāja jaunākā no māsām Grīvām, metot 52,98 metrus tālu un apsteidzot vienu konkurenti.

Trešdien priekšsacīkstēs Grīva finālā tika ar pēdējo metienu un ārpus tā atstāja favorīti Edu Tugsuzu no Turcijas, tomēr piektdien finālā arī Tugsuza pārsteidzošā kārtā startēja, kur līdz ar to bija 13 dalībnieces. Noslēgumā turciete ar 60,75 metriem izcīnīja ceturto vietu, kamēr par labāko studenti ar 63,31 metru kļuva Marcelina Viteka no Polijas.

Lasi vēl