Šķēpmetēja Palameika: Ceru pārspēt ne tikai konkurentes, bet arī pati sevi

Pievienot komentāru
Šķēpmetēja Palameika: Ceru pārspēt ne tikai konkurentes, bet arī pati sevi
Foto: instagram.com/palameika

Piektdien Kataras galvaspilsētā Dohā ar pirmo no 14 posmiem sāksies 2018.gada Dimanta līgas sacensības vieglatlētikā. Latvijas sportisti Dohas sacensībās nepiedalīsies – mūsu atlētu starti paredzēti kādā no nākamajiem posmiem. 2016. gada Dimanta līgas uzvarētājai kopvērtējumā šķēpmešanā Madarai Palameikai pirmais starts ir paredzēts Oslo, otrajā posmā šķēpmešanā sievietēm.

Palameika 2016.gada sezonā izcīnīja uzvaru Dimanta līgas kopvērtējumā šķēpmešanā, kā arī laboja Latvijas rekordu. Savukārt Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs viņa ierindojās desmitajā pozīcijā. Esam sazinājušies ar Madaru, lai apjautātos par to, cik gatava viņa jūtas pirms sacensībām un kādi ir viņas uzstādīties sezonas mērķi!

Madara Palameika

Šai sezonai gatavojos ļoti nopietni un ceru pārspēt ne tikai konkurentes, bet arī pati sevi. Dimanta Līga ir lieliska iespēja startēt un apliecināt sevi kā augstvērtīgu konkurenti pirms atbildīgākajām sacensībām, kas šogad ir Eiropas čempionātā Berlīnē, kam es gatavojos visvairāk, gan emocionāli gan arī treniņi tiek pakārtoti tam, lai formā ieeju tieši uz šīm sacensībām.

Madara padalījās arī ar saviem šīs sezonas uzstādītajiem mērķiem

Madara Palameika

Šogad labprāt visāssacensībās gribētu stabilitāti, kas nodrošinātu pārliecību saviem spēkiem Eiropas čempionātam, lai varētu cīnīties par labām vietām finālā. Pašreiz labākā vieta Eiropas čempionātā man ir ceturtā, tā kā ir uz ko tiekties!

It’s javelin time!!! #kallasmanagement #portugal

A post shared by Madara Palameika (@palameika) on

Katram sportistam notiek pozitīvi notikumi par kuriem mums pastāstīja Madara

Madara Palameika

Šogad atkal trenējos kopā ar savu treniņpartneri Sintu, kas man atgādina par lielisko 2016.gadu. Palīdzam viena otrai piešķilt uguni gan treniņprocesā, gan mačos!!! Par izdošanos !

Creating power ? #kallasmanagement

A post shared by Sinta Sprudzāne (@sintasprudzane) on