Komentāri
Šķēpmetēja Ozoliņa ar jaunu personisko rekordu sasniedz pasaules čempionāta finālu; Palameika paliek 13.vietā
Foto: LETA

Latvijas šķēpmetēja Sinta Ozoliņa ar jaunu personisko rekordu sasniedza Pekinā notiekošā pasaules čempionāta vieglatlētikā finālsacensības, bet Latvijas rekordiste Madara Palameika palika pirmā aiz fināla dalībniekiem.

A kvalifikācijas grupā Palameika labāko rezultātu sasniedza ar pēdējo – trešo – metienu, kad viņa rīku raidīja 62,17 metrus tālu. Tas viņai grupā deva sesto vietu. Pirmajā mēģinājumā Palameika šķēpu aizmeta 59,78 metrus tālu, kamēr otrais raidījums netika ieskaitīts. Tikmēr B kvalifikācijas grupā Ozoliņa jau pirmajā mēģinājumā bija 62,81 metru tāla, uzrādot personisko rekordu. Atlikušie divi mēģinājumi latvietei netika ieskaitīti. Arī Ozoliņa savā grupā bija sestā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kvalifikācijas summā par uzvarētāju ar 65,92 metriem kļuva vāciete Kristīne Husonga, kura šo rezultātu, kas bija jauns personiskais rekords, uzrādīja pēdējā mēģinājumā un atstāja Palameiku ārpus finālistu vidus. Ozoliņa ierindojās 11. vietā, bet Palameika palika 13. pozīcijā, turklāt no finālistu divpadsmitnieka viņu šķīra tikai pieci centimetri.

Lai automātiski sasniegtu pasaules čempionāta finālsacensības, šķēpmetējām vajadzēja rīku aizmest vismaz 63,50 metrus tālu. Kopumā finālā startēs 12 labākās sportistes. Pasaules čempionāts vieglatlētikā noslēgsies svētdien, kad arī risināsies dāmu šķēpmešanas fināls.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl