Komentāri
Šķēpmetēja Kociņa ar jaunu personīgo rekordu izcīna U-23 EČ sudrabu
Foto: Porebski/PRESSFOCUS/SIPA/SCANPIX

Latvijas dāmu šķēpmešanas uzlecošā zvaigzne Anete Kociņa svētdien Polijā ar jaunu personīgo rekordu izcīnīja sudraba medaļu U-23 Eiropas čempionātā vieglatlētikā.

Kociņa labākajā metienā sasniedza 64,47 metrus, savu personīgo rekordu labojot par metru un desmit centimetriem. Tikmēr par uzvarētāju kļuva Riodežaneiro olimpisko spēļu čempione Sāra Kolaka no Horvātijas, rīku raidot 65,12 metrus tālu. Tikmēr trešā palika Marselina Viteka no Polijas, kuras rezultāts bija 63,03 metri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kociņa pirmajā metienā sasniedza 59,16 metrus, otrajā bija tuvāka, jo šķēps piezemējās 58,13 metru tālumā, savukārt trešajā mēģinājumā viņa sasniedza 62,38 metrus, pakāpjoties uz otro vietu. Ceturtais un piektais mēģinājums latvietei netika ieskaitīts, bet pirms pēdējā metiena viņa bija noslīdējusi uz trešo vietu, jo Viteka savā pirmspēdējā piegājienā šķēpu aizmeta 63,03 metrus. Tomēr Kociņa spēja koncentrēties un pēdējā piegājienā uzrādīja jaunu personīgo rekordu 64,47 metri.

Tikmēr Kolaka savu zelta metienu izdarīja otrajā piegājienā. Slavenās treneres Valentīnas Eidukas audzēkne Kociņa, kura jau sezonas sākumā izpildīja pasaules čempionāta normatīvu, šosezon vairākkārt ir labojusi personīgo rekordu, kurš pirms šīm sacensībām bija 63,37 metri, kas starp Eiropas čempionāta pieteiktajām dalībniecēm bija trešais labākais.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl