Skeletonistes Zunte un Tērauda ieņem sesto un septīto vietu PČ juniorēm; dubultuzvaru Siguldā izcīna Krievijas sportistes

Latvijas skeletonistes Dārta Zunte un Endija Tērauda sestdien pasaules čempionātā junioriem, kas norisinās Siguldas trasē, ieņēma attiecīgi sesto un septīto vietu, bet dubultuzvaru izcīnīja Krievijas sportistes.

Par pasaules junioru čempioni kļuva Jūlija Kanakina, kura divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 45,66 sekundēm, par 0,19 sekundēm pārspējot savu tautieti Renatu Huzinu, kamēr bronzas medaļu ieguva Maksi Justa no Vācijas, atpaliekot vēl par 0,29 sekundēm.

Foto

Tikmēr Zunte, kura pēc pirmā brauciena bija septītā, otrajā spēka pakāpties pozīciju augstāk, apsteidzot Tēraudu. Zunte uzvarētājai divu braucienu summā zaudēja 1,24 sekundes, bet Tērauda bija vēl par septiņām simtdaļām lēnāka. Kanaikina bija ātrākā abos braucienos, tikmēr Zunte otrajā uzrādīja piekto laiku, kamēr Tērauda braucienos bija sestā un septītā.

Pasaules junioru čempionāts Siguldā noslēgsies vēlāk sestdien, kad plkst.12.55 otro braucienu aizvadīs juniori.