Komentāri
Skeletonistei Priedulēnai septītā vieta Eiropas čempionātā
Foto: EPA/LETA

  Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna svētdien Vinterbergas trasē Vācijā izcīnīja septīto vietu Eiropas čempionātā, kas reizē ir arī Pasaules kausa izcīņas ceturtais posms.

Sacensībās uzvarētājas tika noskaidrotas pēc viena brauciena rezultātiem. Pasaules kausa ieskaitē Priedulēna guva devīto vietu, bet viņai priekšā bija divas kanādietes, kuru rezultātus neskaitīja kontinenta ieskaitē.

Par čempioni kļuva kanādiete Elizabete Vatčī, kura par 0,10 sekundēm apsteidza Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Žaklīnu Lelingu no Vācijas, bet vēl 0,02 sekundes lēnāka bija vēl viena kanādiete Mirela Rāneva. Tikmēr Priedulēna uzvarētājai zaudēja 0,79 sekundes.

Sacensības sākotnēji, kad bija nobraukušas septiņas sportistes, spēcīga sniega dēļ apturēja. Tika paredzēts, ka pusstundu vēlāk pirmo braucienu sāks no jauna, tomēr turpinājumā tiesneši nolēma, ka uzvarētājas noteiks pēc viena brauciena rezultātiem.

Sniegs Vinterbergu skāris otro dienu pēc kārtas, jo sestdien spēcīgi nokrišņi ietekmēja bobsleja divnieku sacensības, kad otrais brauciens tika pārcelts par pusstundu.

Priedulēna šosezon labāko rezultātu Pasaules kausa posmos sasniedza pirms nedēļas, kad turpat Vācijā, startējot Altenbergas trasē, viņa bija piektā. Savukārt sezonas pirmajos divos posmos Ziemeļamerikā viņa bija devītā Vistlerā un septītā Leiklplesidā.

Pērn Eiropas čempionātā, kas notika Sanktmoricas trasē, Šveicē, Priedulēna palika septītā.

Pirms pagājušās sezonas Priedulēnai Pasaules kausa posmos augstākā bija 12.vieta, bet iepriekšējā sezonā viņa pirmajos trijos posmos allaž bija labāko sešiniekā. Sportiste janvārī triumfēja pasaules junioru čempionātā, bet sezonas noslēdzošajā Pasaules kausa etapā palika vien sekundes simtdaļas attālumā līdz pirmajam pjedestālam.

Pagājušajā Pasaules kausa sezonā Priedulēna, piedaloties piecās no astoņām sacensībām, kopvērtējumā izcīnīja 13.vietu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl